Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleśnica Wideotďż˝umacz Elektroniczne Biuro Obsďż˝ugi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / Stopka / Zastrzeżenia prawne

Kalendarz na Maj 2023:

PnWtŚrCzPtSoN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Dziś mamy 148 dzień roku
do końca pozostało 217 dni
Znak zodiaku:BliĄnięta
Zastrzeżenia prawne

Wszelkie prawa do całej zawartości serwisu internetowego "Olesnica oficjalny swerwis gminy" którego operatorem i właścicielem jest Urząd Gminy Oleśnica, są zastrzeżone. Użytkownik ma prawo do pobrania oraz drukowania całych stron lub fragmentów serwisu internetowego, pod warunkiem nienaruszania praw autorskich oraz praw do herbu. Żadna część serwisu nie może być w celach komercyjnych kopiowana w całości lub części, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób, modyfikowana, bez uprzedniej pisemnej zgody .

Urząd Gminy Oleśnica na bieżąco aktualizuje informacje zawarte w serwisie, jednak nie ponosi żadnej odpowiedzialności za dokładność, aktualność oraz kompletność informacji przedstawionych na stronach serwisu. Jednocześnie urząd zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w części lub całości serwisu bez uprzedzenia. Ryzyko związane z użytkowaniem i wykorzystaniem informacji przedstawionych w serwisie ponosi sam użytkownik.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w serwisie są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum dyskusyjnego Urząd Gminy Oleśnica zastrzega że nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażonymi w tym miejscu. Urząd zastrzega sobie moderowanie i redagowanie treści na forum. Zamieszczanie treści o charakterze promocyjno -reklamowym jest zabronione.

Zwracamy uwagę, że wypowiedzi zawierające treści zabronione przez prawo, naruszające prawa innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego mogą powodować odpowiedzilność karną lub cywilną osób je zamieszczających.