Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Nagrody, wyróżnienia i podziękowania dla Urzędu Gminy Oleœnica Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / Kontakt / Strona techniczna


Kalendarz na PaĄdziernik 2020:

PnWtŚrCzPtSoN
12 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Dziś mamy 275 dzień roku
do końca pozostało 91 dni
Znak zodiaku:Waga
Strona techniczna

Czegoś nie wiesz? Coś nie działa? Poszukaj tutaj...

Witamy na stronie technicznego naszego serwisu. Mam nadzieję że tutaj znajdziecie wyjaśnienia wszystkich niejasności na jakie możecie się natknąć przeglądając nasz serwis WWW.

Sewis prowadzą i aktualizują pracownicy urzędu. Kontakt: Urzęd Gminy Oleśnica.

Założone parametry komputera osoby odwiedzającej to: rozdzielczość ekranu 1024x768 i 32 bitowy kolor (chociaż absolutne minimum to 800x600 punktów i 16 bitowy kolor). Strony zawietają style (CSS) i elemnety HTML4 więc minimalna wersja przeglądarki to 4.x chociaż poprawność jest sprawdzana na MS Internet Explorerze v5.01 i v6.0 PL i takie zalecamy, ponieważ w starszych z interpretacją CSS i DHTML jest różnie. Ponieważ należało wybrać którąś z przeglądarek dostęnych na rynku jako bazową, a statystyki wskazują na MS IE (96% odwiedzających) dlatego też to na niej właśnie serwis wygląda tak jak powinien.

Do przegladania dokumentów i plików z bazy dokumnetów potrzebny jest Acrobat Reader (darmowy), Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint lub alternatywne darmowe oprogramowanie OpenOffice Darmowe programy można bezpłatnie pobrać z serwera producenta. Ponieważ otrzymujemy sygnały że pomimo naszych starań pliki te w niektórych wyjątkowych sytuacjach nie chcą się otwierać bezpośrednio w oknie przeglądarki, sugerujemy aby w takim przypadku zapisać dokumnet lokalnie na dysku Państwa komputera i otworzyć go stamtąd. Niczym to Państwu nie grozi - dokumenty PDF nie przenoszą wirusów, a dodatkowo przed zamieszczeniem na stronie są one kontrolowane za pomoca programów antywirusowych. Pobierz prgramy do otwierania udostepnionych dokumentów.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim tym osobom, które pomagają w tworzeniu tego serwisu oraz wszystkim tym osobom którzy dostarczają materiały czy też w inny sposób pomagają w jego tworzeniu.  Dziękujemy !

     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24