Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleśnica Wideotďż˝umacz Elektroniczne Biuro Obsďż˝ugi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / Samorząd / Rada Gminy


Kalendarz na PaĄdziernik 2022:

PnWtŚrCzPtSoN
12
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Dziś mamy 274 dzień roku
do końca pozostało 91 dni
Znak zodiaku:Waga
Rada Gminy
Radni Rady Gminy Oleśnica VIII Kadencja (lata 2018 - 2023)
Lp. Nazwisko Imię (Alfabetycznie) Adres e-mail Okręg wyborczy Funkcja
1 Barska Marta marta.barska@olesnica.wroc.pl Bystre Radny
2 Banaś Daniel daniel.banas@olesnica.wroc.pl Osada Leśna, Poniatowice Radny
3 Bartosik Jacek jacek.bartosik@olesnica.wroc.pl Dąbrowa, Jenkowice Radny
4 Batog Justyna justyna.batog@olesnica.wroc.pl Gręboszyce, Ligota Wielka, Świerzna, Zimnica Radny
5 Bednarska Janina janina.bednarska@olesnica.wroc.pl Krzeczyn, Piszkawa Radny
6 Domal Tomasz tomasz.domal@olesnica.wroc.pl Bogusławice, Nowoszyce, Wszechświęte, Wyszogród, Zarzysko Radny
7 Grzyb Łukasz lukasz.grzyb@olesnica.wroc.pl Nowa Ligota, Smolna Radny
8 Kaczmarek Czesław czeslaw.kaczmarek@olesnica.wroc.pl Ligota Polska, Ostrowina Radny
9 Korzępa Marcin marcin.korzepa@olesnica.wroc.pl Cieśle, Spalice Radny
10 Kunaj Tadeusz tadeusz.kunaj@olesnica.wroc.pl Boguszyce Przewodniczący Rady
11 Markiewicz - Wróbel Anita anita.markiewiczwrobel@olesnica.wroc.pl Osiedle Boguszyce Radny
12 Podobińska Agnieszka agnieszka.podobinska@olesnica.wroc.pl Smardzów Radny
13 Sieruga Aleksandra aleksandra.sieruga@olesnica.wroc.pl Brzezinka, Sokołowice Wiceprzewodniczący Rady
14 Szymański Grzegorz grzegorz.szymanski@olesnica.wroc.pl Ligota Mała Radny
15 Szymański Władysław wladyslaw.szymanski@olesnica.wroc.pl Nieciszów Radny