Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Akceptuję (nie pokazuj tego powiadomienia) | Nie akceptuję (zabierz mnie z tej strony!)
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Nagrody, wyróżnienia i podziękowania dla Urzędu Gminy Oleœnica Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / Urząd / Pracownicy

Kalendarz na Listopad 2017:

PnWtŚrCzPtSoN
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 2526
27 28 29 30

Dziś mamy 329 dzień roku
do końca pozostało 36 dni
Znak zodiaku:Strzelec
Pracownicy

1 Monika Warszawska

Skarbnik Gminy
Kierownik Referatu F

I piętro pokój nr 21,
telefon: 71 314 02 21,
email: skarbnik@olesnica.wroc.pl
2 Agnieszka Trojanowicz
Inspektor
ds. kontroli podatkowej,
podatków i opłat
I piętro pokój nr 14,
telefon: 71 314 02 14,
email: agnieszka.trojanowicz@olesnica.wroc.pl
3 Urszula Skrobała
Inspektor
ds. księgowości budżetowej
parter pokój nr 9,
telefon: 71 314 02 09,
email: urszula.skrobala@olesnica.wroc.pl
4 Zofia Graczyk
Inspektor
ds. księgowości podatkowej
parter pokój nr 10,
telefon: 71 314 02 10,
email: zofia.graczyk@olesnica.wroc.pl
5 Magdalena Nowak
Podinspektor
ds.księgowości podatkowej
parter pokój nr 10,
telefon: 71 314 02 10,
email: magdalena.nowak@olesnica.wroc.pl
6 Małgorzata Giełbutowicz
Inspektor
ds.podatków i opłat
parter pokój nr 11,
telefon: 71 314 02 11,
email: malgorzata.gielbutowicz@olesnica.wroc.pl
7 Katarzyna Cieślak
Pomoc administracyjna parter pokój nr 11,
telefon: 71 314 02 11,
email: katarzyna.cieslak@olesnica.wroc.pl
8 Małgorzata Bąk
Inspektor
ds. budżetowych i opłat
I piętro pokój nr 19,
telefon: 71 314 02 19,
email: malgorzata.bak@olesnica.wroc.pl
9 Iwona Ciszewska
Podinspektor
ds. należności i opłat
I piętro pokój nr 19,
telefon: 71 314 02 19,
email: iwona.ciszewska@olesnica.wroc.pl
10 Urszula Jamka
Inspektor
ds. księgowości budżetowej
I piętro pokój nr 20,
telefon: 71 314 02 20,
email: urszula.jamka@olesnica.wroc.pl
11 Halina Wiszniowska
Inspektor
ds. księgowości budżetowej
parter pokój nr 20,
telefon: 71 314 02 20,
email: halina.wiszniowska2@olesnica.wroc.pl

     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24