Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleśnica Wideotďż˝umacz Elektroniczne Biuro Obsďż˝ugi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / Samorząd / Sołtysi


Kalendarz na PaĄdziernik 2022:

PnWtŚrCzPtSoN
12
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Dziś mamy 274 dzień roku
do końca pozostało 91 dni
Znak zodiaku:Waga
Sołtysi
Sołtysi Gminy Oleśnica VIII kadencja, lata 2019-2024
Lp. Sołectwo Imię Nazwisko Służbowy
komórkowy
nr tel.
Adres służbowy
adres email
1 Bogusławice Tomasz Domal 506 720 118 Bogusławice 31
tomasz.domal@olesnica.wroc.pl
2 Boguszyce Magdalena Myjkowska 507 823 551 Boguszyce 26A
magdalena.myjkowska@olesnica.wroc.pl
3 Boguszyce
Osiedle
Mieczysław Moś 669 427 106 Boguszyce 117A/8
mieczyslaw.mos@olesnica.wroc.pl
4 Brzezinka Przemysław Mamrot 71 314 33 96
535 878 142
Brzezinka 1/2
przemyslaw.mamrot@olesnica.wroc.pl
5 Bystre Piotr Dziubina 608 048 032 Bystre, ul. Południowa 7A
piotr.dziubina@olesnica.wroc.pl
6 Cieśle Jacek Krzak 692 608 500 Cieśle 8
jacek.krzak@olesnica.wroc.pl
7 Dąbrowa Piotr Długosz 607 699 185 Dąbrowa 47A
piotr.dlugosz@olesnica.wroc.pl
8 Gręboszyce Dariusz Nawrot 508 499 903 Gręboszyce 22
dariusz.nawrot@olesnica.wroc.pl
9 Jenkowice Robert Cołta 667 309 541 Jenkowice 105
robert.colta@olesnica.wroc.pl
10 Krzeczyn Agata Zalega 534 655 510 Krzeczyn 43A
agata.zalega@olesnica.wroc.pl
11 Ligota Mała Grzegorz Szymański 534 655 589 Ligota Mała 54
grzegorz.szymanski@olesnica.wroc.pl
12 Ligota Polska Agnieszka Jakubowska 661 840 222 Ligota Polska 32
agnieszka.jakubowska@olesnica.wroc.pl
13 Ligota Wielka Justyna Batog 663 504 433 Ligota Wielka 74A
justyna.batog@olesnica.wroc.pl
14 Nieciszów Danuta Szymańska 535 878 251 Nieciszów 2G
danuta.szymanska@olesnica.wroc.pl
15 Nowa Ligota Marzena Gardzilewicz 515 106 482 Nowa Ligota 10A
marzena.gardzilewicz@olesnica.wroc.pl
16 Nowoszyce Andrzej Hamarowski 511 987 921 Nowoszyce 22/8
andrzej.hamarowski@olesnica.wroc.pl
17 Osada Leśna Sławomir Żuraw 721 638 369 Osada Leśna 2
slawomir.zuraw@olesnica.wroc.pl
18 Ostrowina Jan Żarecki 695 021 254 Ostrowina 31B
jan.zarecki@olesnica.wroc.pl
19 Piszkawa Janina Bednarska 602 714 742 Piszkawa 5A
janina.bednarska@olesnica.wroc.pl
20 Poniatowice Andrzej Gołębiowski 508 895 352 Poniatowice 97
andrzej.golebiowski@olesnica.wroc.pl
21 Smardzów Agnieszka Podobińska 660 733 893 Smardzów 66
agnieszka.podobinska@olesnica.wroc.pl
22 Smolna Sylwia Hajduk 530 782 290 Smolna 14B
sylwia.hajduk@olesnica.wroc.pl
23 Sokołowice Łukasz Zdyb 794 016 072 Sokołowice 95b
lukasz.zdyb@olesnica.wroc.pl
24 Spalice Marcin Korzępa 600 339 911 Spalice, ul. Wierzbowa 18
marcin.korzepa@olesnica.wroc.pl
25 Świerzna Roman Strug 781 294 877 Świerzna 1
roman.strug@olesnica.wroc.pl
26 Wszechświęte Waldemar Uba 603 892 626 Wszechświęte 26A
waldemar.uba@olesnica.wroc.pl
27 Wyszogród Sławomir Zadka 535 878 189 Wyszogród 22A
slawomir.zadka@olesnica.wroc.pl
28 Zarzysko Andrzej Szymański 535 878 170 Zarzysko 6A
andrzej.szymanski@olesnica.wroc.pl
29 Zimnica Piotr Zimiński 889 468 823 Zimnica 12
piotr.ziminski@olesnica.wroc.pl