Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Nagrody, wyróżnienia i podziękowania dla Urzędu Gminy Oleœnica Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / Oświata / Wycieczki


Kalendarz na Styczeń 2019:

PnWtŚrCzPtSoN
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
2122 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Dziś mamy 21 dzień roku
do końca pozostało 344 dni
Znak zodiaku:Wodnik
Szkoła Podstawowa w Smolnej
PracownicyKonkursy i wydarzeniaSportZajęcia pozalekcyjneWycieczkiRóżne
Wycieczki

30 listopada i 1 grudnia uczniowie naszej szkoły zwiedzili fabrykę bombek w Miliczu.
Zapoznali się z pracą ludzi wykonujących bombki – pani przewodniczka opowiadała o tradycjach bożonarodzeniowych i ważnym miejscu drzewka świątecznego ubranego w przepiękne ozdoby. Na zakończenie zwiedzania każdy uczeń w prezencie otrzymał bombkę ze swoim imieniem.

  

W tym roku szkolnym 7 października uczniowie pod opieką wychowawców zwiedzili piękny zakątek Polski – Sudety. Miejscem docelowym tego dnia był Igliczna.
Dzieci zapoznały się z przepiękny krajobrazem polskich gór; który o tej porze roku wygląda rewelacyjnie. Wędrówka żółtym szlakiem turystycznym miała dwa etapy. Pierwszy z nich to Ogród bajek, w którym dzieci rozpoznawały wykonane z drewna i kory bohaterów z bajek , a drugi Sanktuarium Matki Śnieżnej na Iglicznej.

 
 

     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24