Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Akceptuję (nie pokazuj tego powiadomienia) | Nie akceptuję (zabierz mnie z tej strony!)
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Nagrody, wyróżnienia i podziękowania dla Urzędu Gminy Oleœnica Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / Kultura i sport / Konkursy/Przeglądy

Kalendarz na Listopad 2017:

PnWtŚrCzPtSoN
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 2223 24 25 26
27 28 29 30

Dziś mamy 326 dzień roku
do końca pozostało 39 dni
Znak zodiaku:Skorpion
Kultura
ZespołyKonkursy/PrzeglądyWydarzeniaŚwietlice
Konkursy/Przeglądy

Konkursy organizowane przez GOK w ciąu całego roku kalendarzowego:

1. Międzygminny Przegląd Grup Kolędniczych "Pastorałka"

2. Elimininacje Gminne Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego "PEGAZIK"

3. Konkurs na "Palmę Wielkanocną" - organizowany podczas trwania Przeglądu Zwyczajów i Obrzędów Wiosennych i Wielkanocnych "KOGUTEK".

4. Konkurs "SOŁTYS ROKU"

5. Konkurs "Ozdoby świąteczne z materiałów wtórnych" - od grudnia 2005 na stałe wpisany w kalendarz imprez GOK

 

 

„PEGAZIK” - 2005

Gminny Ośrodek Kultury Oleśnica również w tym roku był organizatorem eliminacji gminnych X Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”.W konkursie wzięło udział 20 recytatorów z 5 szkół gminnych.
Jury przyznało tytuły laureata oraz wyróżnienia. 

Tytuł laureata zdobyły:
1. Agnieszka Klek z Gimnazjum Gminy Oleśnica przygotowana przez p. Iwonę Rosik
2. Iwona Strójwąs z Gimnazjum Gminy Oleśnica przygotowana przez p. Agnieszkę Pacholak
3. Katarzyna Tuła z Gimnazjum Gminy Oleśnica przygotowana przez p. Edytę Matuszczyk
4. Katarzyna Gzowska ze Szkoły Podstawowej w Smolnej przygotowana przez p. Beatę Narwoysz
5. Martyna Herman ze Szkoły Podstawowej z Ligocie Małej przygotowana przez p. Izabelę Stadnik
6. Sandra Borek ze Szkoły Podstawowej w Sokołowicach przygotowana przez p. Danutę Stempniewicz
7. Paulina Bielak ze Szkoły Podstawowej w Ligocie Polskiej przygotowana przez p. Jadwigę

Wyróżnienia zdobyli:
1. Kowalczyk Paula ze Szkoły Podstawowej w Ligocie Polskiej przygotowana przez p. Jadwigę Kosewską
2. Anna Grudzień ze Szkoły Podstawowej z Ligocie Małej przygotowana przez p. Izabelę Stadnik
3. Kamila Obała ze Szkoły Podstawowej z Ligocie Małej przygotowana przez p. Izabelę Stadnik
4. Patryk Rejak ze Szkoły Podstawowej w Ligocie Polskiej przygotowana przez p. Jadwigę Kosewską
5. Jagoda Wierzbicka ze Szkoły Podstawowej w Ligocie Polskiej przygotowana przez p. Jadwigę Kosewską

Wszyscy laureaci będą reprezentować naszą Gminę podczas etapu powiatowego w Oleśnicy.

     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24