Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Akceptuję (nie pokazuj tego powiadomienia) | Nie akceptuję (zabierz mnie z tej strony!)
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Nagrody, wyróżnienia i podziękowania dla Urzędu Gminy Oleœnica Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / Kultura i sport / Piłka nożna

Kalendarz na Listopad 2017:

PnWtŚrCzPtSoN
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 2122 23 24 25 26
27 28 29 30

Dziś mamy 325 dzień roku
do końca pozostało 40 dni
Znak zodiaku:Skorpion
Sport
TurniejePiłka nożnaInneBiegi
Piłka nożna

TERMINARZ
Rozgrywek piłki nożnej seniorów o Mistrzostwo Gminy Oleśnica
I liga gminna – sezon 2005/06 – runda wiosenna

TERMINARZ
Rozgrywek piłki nożnej seniorów o Mistrzostwo Gminy Oleśnica
I liga gminna – sezon 2005/06 – runda wiosenna


I.9.04. 2006      VI. 14. 05. 2006
1.Sokołowice-Bogusławice       1. Nieciszów-Sokołowice
2.Smolna-Bystre                       2. Krzeczyn-Bogusławice
3.Nieciszów-Boguszyce            3. Dąbrowa-Bystre
4.Krzeczyn-Dąbrowa                4. Cieśle-Boguszyce
5.Cieśle-                                   5. Smolna-


II.23.04. 2006     VII. 21.05. 2006
1.Krzeczyn-Sokołowice            1. Sokołowice-Cieśle
2.Cieśle-Nieciszów                   2. Boguszyce-Dąbrowa
3.Boguszyce-Smolna                3. Bystre-Krzeczyn
4.Bystre-Bogusławice               4. Smolna-Nieciszów
5.Dąbrowa-                              5. Bogusławice-


III.30. 04. 2006     VIII. 28.05. 2006 
1.Sokołowice-Bystre                1. Smolna-Sokołowice
2.Bogusławice-Boguszyce        2. Nieciszów-Bogusławice
3.Smolna-Cieśle                        3. Krzeczyn-Boguszyce
4.Nieciszów-Dąbrowa              4. Cieśle-Dąbrowa
5.Krzeczyn-                              5. Bystre-


IV.3. 05. 2006     IX. 4. 06. 2006
1.Krzeczyn-Nieciszów              1. Dąbrowa-Sokołowice
2.Dąbrowa-Smolna                  2. Cieśle-Krzeczyn
3.Cieśle-Bogusławice               3. Bystre-Nieciszów
4.Boguszyce-Bystre                 4. Bogusławice-Smolna
5.Sokołowice-                          5. Boguszyce-


V.7.05. 2006 
1.Sokołowice-Boguszyce
2.Bystre-Ciesle
3.Bogusławice-Dąbrowa
4.Smolna-Krzeczyn
5.Nieciszów-

UWAGA!
1.Rozpoczęcie zawodów ustala się na godzinę 15.00.
2.Gospodarze wymienieni są na pierwszym miejscu.
3.Mecze z drużyną Cieśli należy rozgrywać na boisku w Bogusławicach.


TERMINARZ

Rozgrywek piłki nożnej seniorów o Mistrzostwo Gminy Oleśnica
II liga – sezon 2005/2006 – runda wiosenna


I.9. 04. 2006     VI. 14. 05. 2006
1.Wszechświęte-Nowoszyce      1. Nowoszyce-Poniatowice
2.Świerzna-Ostrowina                2. Ligota Mała-Gręboszyce
3.Smardzów-Poniatowice           3. Wszechświęte-Zimnica
4.Zimnica-Gręboszyce                4. Świerzna-Smardzów
5.Ligota Mała-Brzezinka             5. Brzezinka-Ostrowina

 
II.23.04. 2006     VII. 21.05. 2006
1.Ostrowina-Gręboszyce            1. Smardzów-Wszechświęte
2.Nowoszyce-Zimnica                2. Zimnica-Ligota Mała
3.Ligota Mała-Smardzów           3. Gręboszyce-Nowoszyce
4.Wszechświęte-Świerzna         4. Poniatowice-Ostrowina
5.Brzezinka-Poniatowice            5. Świerzna-Brzezinka


III.30.04. 2006     VIII. 28.05. 2006
1.Gręboszyce-Smardzów           1. Świerzna-Ligota Mała
2.Poniatowice-Świerzna             2. Smardzów-Nowoszyce
3.Ostrowina-Wszechświęte       3. Zimnica-Ostrowina
4.Nowoszyce-Ligota Mała         4. Gręboszyce-Poniatowice
5.Zimnica-Brzezinka                   5. Brzezinka-Wszechświęte


IV.3.05. 2006      IX. 4.06. 2006
1.Ligota Mała-Ostrowina           1. Poniatowice-Zimnica
2.Wszechświęte-Poniatowice     2. Ostrowina-Smardzów
3.Świerzna-Gręboszyce             3. Nowoszyce-Świerzna
4.Smardzów-Zimnica                  4.Ligota Mała-Wszechświęte
5.Brzezinka-Nowoszyce             5. Gręboszyce-Brzezinka


V.7.05. 2006
1.Zimnica-Świerzna
2.Gręboszyce-Wszechświęte
3.Poniatowice-Ligota Mała
4.Ostrowina- Nowoszyce
5.Smardzów-Brzezinka

UWAGA!
1.Rozpoczęcie zawodów ustala się na godzinę 13.00.
2.Gospodarze zawodów wymienieni są na pierwszymmiejscu.
3.Czas gry 2x30 min. z przerwą 5 min.
4.Ilość zmian dowolna.

     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24