Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Akceptuję (nie pokazuj tego powiadomienia) | Nie akceptuję (zabierz mnie z tej strony!)
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Nagrody, wyróżnienia i podziękowania dla Urzędu Gminy Oleœnica Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / Pomoc Społeczna


Kalendarz na Maj 2018:

PnWtŚrCzPtSoN
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 2324 25 26 27
28 29 30 31

Dziś mamy 143 dzień roku
do końca pozostało 222 dni
Znak zodiaku:BliĄnięta
Pomoc Społeczna
Jeżeli macie Państwo bardzo trudną sytuację życiową, także materuialną, potrzebujecie wsparcia i jesteście mieszkańcami z Gminy Oleśnica, skontaktujcie się z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Oleśnicy.
Ośrodek znajduje się przy ulicy Kopernika 13, czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00-15:00. Pracownicy socjalni rejonu 1 i 2 są do Państwa dyspozycji w dni: wtorek i piątek.

Do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, możesz zgłosić się osobiście, telefoniczni lub pisemnie. Zgłoszenia może również dokonać Twój przedstawiciel ustawowy, lub inna osoba za Twoją zgodą.

Clelem pomocy społeczniej jest zaspokojenie niezbędnych potrzeb życiowych osób i rodzin oraz umożliwienie im bytowania w warunkach odpowiadających godności człowieka. Pomoc społeczna powinna w miarę możliwości doprowadzić do życiowego usamodzielnienia osób i rodzin oraz ich integracji ze środowiskiem. W myśl ustawy o pomocy społecznej - osoby i rodziny korzystające z pomocy społeczniej są obowiązane do współdziałania w rozwiązywaniu swojej trudnej sytuacji życiowej.

Chcesz uzyskać wskazówki, poradę czy wsparcie zawsze możesz liczyć na pracownika socjalnego, który prowadzi Twoją sprawę. Od pracownika możesz oczekiwać pomocy w rozwiązaniu osobistych problemów lub problemów rodziny.
Pracownik socjalny może udzielić Ci również pomocy w załatwieniu spraw urzędowych i innych ważnych spraw bytowych.

Wybierz jedną z form kontaktu, zobacz: kto pracuje w ośrodku?

UWAGA! Pomocy w formie pracy socjalnej udziela się bez względu na kryteria dochodowe określone w ustawie o pomocy społecznej.

     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24