Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleśnica Wideotďż˝umacz Elektroniczne Biuro Obsďż˝ugi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościSamorządowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Oleśnica
2018-02-26 14:49:33, opublikował: Bojanowski Paweł

Samorządowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Oleśnica

W sobotę 24 lutego br. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej Gminy Oleśnica w Oleśnicy rozegrano Samorządowy

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Oleśnica. Do rywalizacji przystąpili włodarze gmin i starostwa, radni, sołtysi, dyrektorzy szkół oraz pracownicy urzędów.

Na starcie stanęły trzy zespoły. W sportowej i zaciętej rywalizacji walczyli zawodnicy z Miasta Oleśnicy, Starostwa Powiatowego w Oleśnicy oraz Gminy Oleśnica.

Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. W konfrontacji z trzema zespołami bardzo dobrze wypadł zespół z Urzędu Miasta Oleśnicy, który odniósł komplet zwycięstw. Tym samym sięgnął po zwycięstwo w tej imprezie. Jedno zwycięstwo odnotowali zawodnicy ze Starostwa Powiatowego, którzy zajęli drugie miejsce. Na trzeciej pozycji zawody ukończyli gospodarze spotkania z Urzędu Gminy Oleśnica.

Puchary i pamiątkowe dyplomy zwycięskim drużynom wręczył Wójt Gminy Oleśnica Marcin Kasina. Uhonorowani zostali: najstarszy i najmłodszy zawodnik rozgrywek oraz wszystkie panie, które brały czynny udział w rywalizacji. Gospodarze Turnieju zadbali również o to aby każdy uczestnik otrzymał drobny upominek.

Sędzią głównym imprezy był Robert Nowosad, któremu w sprawnym przeprowadzeniu turnieju pomógł Zbigniew Olszewski oraz Tadeusz Siworski.

Turniej cieszył się dużą popularnością nie tylko wśród zawodników, ale także kibiców, którzy gorącym dopingiem zagrzewali do walki zespoły uczestniczące w tej sportowej imprezie.

Urząd Gminy Oleśnica serdecznie gratuluje zwycięzcom oraz wszystkim zawodnikom i dziękuje bardzo osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia.

Agnieszka Pawłowska