Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleśnica Wideotďż˝umacz Elektroniczne Biuro Obsďż˝ugi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościSprzęt ratownictwa dla OSP
2018-04-19 15:19:50, opublikował: Bojanowski Paweł

Sprzęt ratownictwa dla OSP

Gmina Oleśnica 19.04.2018 r. podpisała umowę i otrzymała dofinansowanie dla OSP w ramach konkursu ze środków Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości. Konkurs organizowany był przez Ministerstwo Sprawiedliwości.
OSP z terenu Gminy Oleśnica zostaną doposażone w sprzęt ratownictwa, niezbędnego do udzielania pomocy poszkodowanym bezpośrednio na miejscu popełnienia przestępstwa. W ramach realziacji programu planowany jest: zakup defibrylatorów, torb ratowniczych, halliganów dielektrycznych, zestawy osłon poduszek Airbag, walizka z flarami po 6 szt., zestawy walizkowe do oznakowania wypadków, wyciągarki ręczne T-MAX, latarki ręczne Mactronic z nakładką sygnalizacyjną.
Łączna wartość sprzętu i urządzeń to 43 364,00 zł z czego 42 930,36 zł (99%) pochodzić będzie z dotacji celowej a 433,64 zł (1%) z budżetu Gminy Oleśnica.

Marcin Rzeźnik