Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Nagrody, wyróżnienia i podziękowania dla Urzędu Gminy Oleœnica Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościDobrze się czuję, gdy o bezpieczeństwie rymuję!
2020-07-28 10:39:39, opublikował: Bojanowski Paweł

KASA ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO

Zaprasza dzieci rolników do udziału w pierwszej edycji konkursu pod nazwą:

Dobrze się czuję, gdy o bezpieczeństwie rymuję!

W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku 11-14 lat, których przynajmniej jeden z rodziców/opiekunów prawnych podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników w okresie przyjmowania zgłoszeń do Konkursu.

Konkurs polega na ułożeniu rymowanki (min. 5, maksymalnie kilkanaście wersów), promującej prawidłowe nawyki i zachowania dzieci związane z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego, a także popularyzującej Wykaz czynności szczególnie niebezpiecznych, związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie należy powierzać dzieciom w wieku do lat 16.

Pracę Konkursową podpisaną imieniem i nazwiskiem uczestnika Konkursu oraz wypełniony formularz zgłoszeniowy (dostępny na stronie www.krus.gov.pl) należy przesłać do dnia 31.08.2020 do godz. 24:00 na e-maila: rymowanka@krus.gov.pl w temacie należy wpisać: Konkurs na rymowankę - Imię i nazwisko dziecka.

Rymowankę do udziału w konkursie zgłasza rodzic/opiekun prawny dziecka, ubezpieczony w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

20 laureatów z największą liczbą punktów zostanie uhonorowanych nagrodami rzeczowymi o wartości ok. 300 zł.

Zapraszamy uczestników do zapoznania się z materiałami prewencyjnymi opracowanymi dla dzieci, znajdującymi się pod linkiem:
https://www.krus.gov.pl/aktualności/dokument/artykul/zaproszenie-dla-dzieci-i-młodzieży-z-terenow-wiejskich-do-zapoznania-sie-materielami-edukacyj/

Szczegółowe informacje zawiera regulamin konkursu dostępny na stronie www.krus.gov.pl

  pobierz informację (format PDF)
  pobierz plakat (format PDF)

Info: KRUS w Oleśnicy

 
     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24