Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Wideotłumacz Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościMiesiąc: Rok:
Konkurs 6/2022 dla Partnerów KSOW
2022-01-17 08:56:50, opublikował: Bojanowski Paweł

Ogłoszenie o konkursie nr 6/2022 dla partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich (KSOW) na wybór operacji, które będą realizowane w 2022 i 2023 r. w ramach dwuletniego planu operacyjnego na lata 2022–2023

Na podstawie:

1. art. 57a pkt 2 ustawy z dnia 20 lutego 2015 r. o wspieraniu rozwoju obszarów wiejskich z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 (Dz. U. z 2021 r. poz. 2137, z późn. zm.)

oraz

2. § 18 ust. 1-3 rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 17 stycznia 2017 r. w sprawie krajowej sieci obszarów wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 (Dz. U. poz. 148, z późn. zm.)

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi – instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 – ogłasza konkurs nr 6/2022 dla partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich (KSOW) na wybór operacji, które będą realizowane w 2022 i 2023 r. w ramach dwuletniego planu operacyjnego na lata 2022–2023.

  więcej informacji na stronie https://dolnoslaskie.ksow.pl/aktualnosc/konkurs-6-2022-dla-partnerow-ksow

Czytaj
Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego nr IF-PP.747.90.2021.BZK/ESZ
2022-01-11 09:11:20, opublikował: Bojanowski Paweł

Zobacz: Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego nr IF-PP.747.90.2021.BZK/ESZ (format PDF)

Czytaj
Nowa edycja Konkursu "Przyjazny Urząd"
2021-12-29 14:02:34, opublikował: Bojanowski Paweł

Nowa edycja Konkursu "Przyjazny Urząd"

Quality Institute zaprasza do udziału w 7. edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Znak Jakości "Przyjazny Urząd". Nasz Konkurs nagradza i promuje jednostki szeroko rozumianego sektora publicznego (np. urzędy miast, starostwa powiatowe, urzędy pracy, urzędy skarbowe, izby celne, ZUS itp.), które wyróżniają się wysoką jakością obsługi klienta , profesjonalizmem i rzetelnością w działaniu oraz nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie kultury pracy i zarządzania publicznego.

Zgłoszenia w 7. edycji Konkursu przyjmujemy do 18 lutego 2022 roku.

Zgłoszenie jest dostępne na: www.przyjazny-urzad.org

Założenia Konkursu:
"Przyjazny Urząd" jest konkursem jakości, w którym dokonujemy oceny instytucji administracji publicznej i ich jednostek organizacyjnych. Konkurs służy promocji urzędów administracji, zarówno rządowej, jak i samorządowej, które wyróżniają się wysoką jakością obsługi klienta, profesjonalizmem w działaniu oraz wysokim poziomem kompetencji zatrudnionych kadr. Nadrzędnym celem Konkursu jest promowanie jednostek administracji publicznej o szczególnych osiągnięciach we wdrażaniu nowoczesnych, innowacyjnych rozwiązań w zakresie odnoszącym się do obsługi interesanta i jakości usług publicznych. Laureatów wybiera Jury złożone z naukowców reprezentujących m.in. Uniwersytet Wrocławski, Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie.

Laureaci:
W ubiegłym roku certyfikaty "Przyjazny Urząd" trafiły do znakomitych urzędów z całej Polski. Wyróżniono m.in.: Mazowiecki Urząd Wojewódzki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Urząd Miasta w Częstochowie, Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim, Urząd Miejski w Ostródzie, Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim i inne. Warto dołączyć do prestiżowego grona liderów sektora administracji publicznej i przystąpić do 7. edycji Konkursu.

Jak przystąpić?
Aby wziąć udział w 7. edycji Konkursu "Przyjazny Urząd", należy wypełnić i przesłać do Sekretariatu Programu zgłoszenie wraz z kwestionariuszem konkursowym. Zgłoszenia i ankiety dostępne są do pobrania na stronie www.przyjazny-urzad.org

Zgłoszenia w tegorocznej edycji Konkursu
przyjmujemy do 18 lutego 2022 roku.

Mają Państwo pytania? Prosimy o kontakt:
tel. /32/ 704 60 63
tel. kom. 517 765 212
biuro@instytut-zarzadzania.pl

Czytaj
Dyktanda.pl zapraszają do konkursu "Zimowy Mistrz Wypracowań"
2021-12-27 10:53:24, opublikował: Bojanowski Paweł

Startuje właśnie Zimowy Mistrz Wypracowań, czyli wyczekiwany konkurs z nagrodami organizowany przez portal edukacyjny Dyktanda.pl!

To świetna okazja, aby poćwiczyć swój talent pisarski, skorzystać ze zdobytej już wiedzy, a także poznać nowe zagadnienia.

Zapraszamy wszystkich, bez ograniczeń wiekowych - dzieci, młodzież i dorosłych. Udział w konkursie jest w pełni bezpłatny!

Już dziś ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU na poniższej stronie:

https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/zimowy-mistrz-wypracowan

Następnie pozostaje już tylko wybranie interesujących nas tematów.

Na aktywnych uczestników czekają nagrody gwarantowane! Aby je zdobyć, wystarczy zgromadzić określoną liczbę punktów. Oprócz tego do zdobycia są nagrody główne, których wartość sięga 2 tysięcy złotych!

Konkurs Zimowy Mistrz Wypracowań trwa do 28.02.2022 r. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy zdobycia wymarzonych nagród!

Info: Dyktanda.pl

Czytaj
Jak pomóc bocianom zimującym w Polsce?
2021-12-16 10:14:24, opublikował: Bojanowski Paweł

  Zobacz treść informacji: Jak pomóc bocianom zimującym w Polsce? (format PDF)

Czytaj
UMDW: Prezentacja tradycyjnych stołów wigilijnych
2021-11-26 11:07:41, opublikował: Bojanowski Paweł

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego wraz z organizacjami działającymi na rzecz rolnictwa organizuje Prezentację tradycyjnych stołów wigilijnych, która odbędzie w dniu 18 grudnia o godzinie 10:00 w Galerii Piastów w Legnicy, przy ul. Najświętszej Marii Panny 9.

Wydarzenie ma na celu kultywowanie tradycji poprzez podtrzymywanie i doskonalenie sztuki kulinarnej, muzykowanie, promowanie wyrobów rękodzieła ludowego i artystycznego, charakterystycznego dla województwa dolnośląskiego.

Poniżęj w załącznikach regulamin Prezentacji tradycyjnych stołów wigilijnych oraz konkursu na „Najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową” wraz z kartą zgłoszenia.

Informuję również, że dojazd na Prezentację koła gospodyń wiejskich organizują we własnym zakresie.

Urząd Marszałkowski zapewnia stoły z białymi obrusami oraz po trzy krzesła dla każdego koła. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 listopada, należy je przesyłać na adres e-mail: mila.suchowiecka@dolnyslask.pl

  Regulamin wojewódzkiego konkursu na „Najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową” podczas „Prezentacji tradycyjnych stołów wigilijnych”

  Regulamin Prezentacji tradycyjnych stołów wigilijnych

  Karta zgłoszenia uczestnictwa w „Prezentacji tradycyjnych stołów wigilijnych”

 

Info: Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Czytaj
Program Cyfryzacji Gminnych Ośrodków Kultury – podniesienie kompetencji cyfrowych pracowników gminnych samorządowych ośrodków kultury
2021-11-10 14:40:14, opublikował: Bojanowski Paweł

Czytaj
Wszystkich: 374, wyświetlone od 0 do 7    Następne >
     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24