Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleśnica Wideotďż˝umacz Elektroniczne Biuro Obsďż˝ugi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościDuże granty dla NGO i instytucji kultury!
2023-03-02 09:26:06, opublikował: Bojanowski Paweł

Chcesz wspierać młodzież w rozwijaniu ich pasji i zainteresowań, a także w zdobywaniu kompetencji potrzebnych na lepszy start w dorosłe życie? Marzysz o tym, aby byli bardziej aktywni i zaangażowani w działania społeczne? Teraz masz na to szansę dzięki Programowi Równać Szanse!

Do 22 marca trwa nabór w Konkursie Duże Granty, w którym możesz zdobyć aż do 40 000 zł na realizację minimum rocznego projektu z młodzieżą w Twojej miejscowości!

Program Równać Szanse oferuje młodzieży z małych miejscowości niepowtarzalną okazję do rozwijania swoich pomysłów i realizacji projektów. Są aktywnymi twórcami, uczestnikami i realizatorami projektu.

Dzięki udziałowi w programie młodzież ma możliwość rozwijania nowych umiejętności i doświadczeń, które przydadzą im się w przyszłości. Program oferuje również szansę na zaangażowanie się w działania na rzecz swojej miejscowości i rozwijanie pasji i zainteresowań.

Jest to wyjątkowa okazja dla młodzieży, aby zdobyć doświadczenie i rozwinąć swoje kompetencje, które pomogą im w przyszłości.

Więcej informacji na temat konkursu na www.duzegranty.pl