Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Nagrody, wyróżnienia i podziękowania dla Urzędu Gminy Oleœnica Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościMiesiąc: Rok:
27 maja - Dzień Samorządu Terytorialnego
2020-05-27 08:37:46, opublikował: Bojanowski Paweł

Czytaj
30 LAT SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO
2020-02-20 12:17:58, opublikował: Bojanowski Paweł

   W 2020 roku samorząd terytorialny obchodzi jubileusz 30-lecia. Wybory samorządowe do rad gmin, które odbyły się 27 maja 1990 roku były pierwszymi, w pełni wolnymi, wyborami w Polsce, po II wojnie światowej. W 2020 roku, dla upamiętnienia jubileuszu, planujemy cykl wydarzeń rocznicowych. Rozpoczynamy wprowadzeniem okolicznościowej pieczęci, która, przez cały 2020 rok, będzie stemplowana na korespondencji wychodzącej z Urzędu Gminy Oleśnica. Projekt pieczęci przygotowali pracownicy Urzędu, a koszt jej wykonania wyniósł 80 zł.

Krzysztof Skórzewski
Sekretarz / Zastępca Wójta Gminy Oleśnica

Czytaj
Uroczyste wręczenie medalu dla Pani Anny Chrzanowskiej
2019-04-11 12:22:03, opublikował: Bojanowski Paweł

Uroczyste wręczenie medalu dla Pani Anny Chrzanowskiej.

11 kwietnia br. w gabinecie Wójta Gminy Oleśnica odbyła się podniosła dla Pani Anny Chrzanowskiej i jej rodziny uroczystość. Postanowieniem Ministra Obrony Narodowej Mariusza Błaszczaka Pani Anna uhonorowana została srebrnym medalem Za Zasługi dla obronności Kraju.

Uhonorowanie wynikało z faktu,że pięciu jej synów Stanisław, Tadeusz, Aleksander, Zdzisław i Wiesław służyło w Wojsku Polskim.

Wręczenia medalu dokonał przedstawiciel Komendanta Wojskowej Komendy Uzupełnień we Wrocławiu Pan mjr Norbert Sarnecki. Po wręczeniu medalu były gratulacje i wiązanka kwiatów, którą jubilatce wręczył Sekretarz Gminy Krzysztof Skórzewski. Uroczystość zakończyła się wspólnym zdjęciem. Pani Annie szczerze gratulujemy medalu, dobrego wychowania synów i życzymy zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.

Fakty spisał: Insp, Jerzy Tomasz Trzciński
Foto: Insp. Marcin Rzeźnik

Czytaj
Kwartalne narady Wójta z Sołtysami • narada pożegnalna oraz inauguracyjna • Honorowy Gość narady
2019-03-26 08:59:15, opublikował: Kembłowska Agnieszka

Kwartalne narady Wójta z Sołtysami
• narada pożegnalna oraz inauguracyjna
• Honorowy Gość narady

Na kwartalnej naradzie, Zastępca Wójta Krzysztof Skórzewski wraz z Przewodniczącym Rady Tadeuszem Kunajem pożegnali sołtysów minionej siódmej kadencji.

Czytaj
Nadanie imienia Szkole Podstawowej w Ligocie Małej
2018-10-03 10:21:30, opublikował: Pawłowska Agnieszka

Nadanie imienia Szkole Podstawowej w Ligocie Małej

Czytaj
Radni jednomyślni w sprawie absolutorium dla Wójta Marcina Kasiny !
2018-06-22 15:13:20, opublikował: Kembłowska Agnieszka

Radni jednomyślni w sprawie absolutorium dla Wójta Marcina Kasiny !

Zwołana na dzień 25 maja 2018 r. XLIV sesja Rady Gminy Oleśnica miała szczególny charakter. Poświęcona była zatwierdzeniu sprawozdania z wykonania budżetu gminy za 2017 rok.

Czytaj
Przeszkolono przedsiębiorców
2018-06-13 11:36:23, opublikował: Gieroń-Bojanowska Paulina

Z uwagi na wejścia w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, tzw. RODO, Wójt Gminy Oleśnica zorganizował szkolenie dotyczące ochrony danych osobowych skierowane do przedsiębiorców z terenu gminy. W maju zostały wysłane zaproszenia do 767 firm, czyli do tzw. małych, średnich jak i dużych przedsiębiorców.
Z zaproszenia skorzystało 81 osób, a z uwagi na liczne zainteresowanie szkoleniem przeprowadzono je w dwóch turach – 11 i 12 czerwca 2018 r. w Sali Narad Urzędu Gminy Oleśnica. Szkolenie poprowadziła Pani Agata Janiszewska-Skowron, która pełni funkcję Inspektora Ochrony Danych Osobowych w Urzędzie Gminy Oleśnica.

Czytaj
Wszystkich: 132, wyświetlone od 0 do 7    Następne >
     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24