Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleśnica Wideotďż˝umacz Elektroniczne Biuro Obsďż˝ugi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościLGD DW: Zapraszamy do wypełnienia "Fiszki projektowej"
2023-03-14 13:17:34, opublikował: Bojanowski Paweł

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa opracowuje Lokalną Strategię Rozwoju (LSR) na lata 2023-2027, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o aktywne włączenie się w te prace poprzez wypełnienie "Fiszki projektowej".

W "Fiszce projektowej" możecie Państwo opisać projekt, który chcielibyście zrealizować w nowej perspektywie finansowej Unii Europejskiej. Propozycje mogą dotyczyć zarówno działań inwestycyjnych jak i projektów aktywizacyjnych. Wnioskodawcą mogą być zarówno gminy i jej jednostki, przedsiębiorcy, organizacje pozarządowe, rolnicy oraz osoby fizyczne.

Informacje podane przez Państwa w "Fiszce projektowej" wykorzystane zostaną wyłącznie na potrzeby opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju.

Podpisane "Fiszki projektowe" można odesłać elektronicznie w formie skanu na adres e-mail: biuro@dobrawidawa.pl lub pocztą tradycyjną do siedziby biura LGD na adres: ul. Wojska Polskiego 67/69, 56-400 Oleśnica. Na Państwa "Fiszki projektowe" czekamy do 31.03.2023 r.

FISZKA PROJKETOWA (do pobrania)

Więcej informacji: dobrawidawa.pl

Z góry dziękujemy za pomoc.

Info: LGD Dobra Widawa