Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleśnica Wideotďż˝umacz Elektroniczne Biuro Obsďż˝ugi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościPrzywitanie nowonarodzonych mieszkańców Gminy Oleśnica
2016-03-24 16:15:47, opublikował: Bojanowski Paweł

Od stycznia 2016 roku Wójt Gminy Oleśnica, zaprasza do Urzędu Gminy Oleśnica świeżo upieczonych rodziców razem z nowo narodzonymi mieszkańcami Gminy Oleśnica i obdarowuje ich zestawem drobnych upominków okolicznościowych.

Jeżeli chcą Państwo uczestniczyć ze swoim dzieckiem w uroczystym powitaniu nowych obywateli Gminy Oleśnica, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dostarczenie go do Urzędu Gminy Oleśnica osobiście do sekretariatu lub do pokoju nr 23 badź wysłać pocztą tradycyjną na adres:

Urząd Gminy Oleśnica
ul. 11 Listopada 24,
56-400 Oleśnica.

Każdy opiekun zostanie poinformowany telefonicznie o dacie i godzinie spotkania, które odbędzie się w Sali Narad w Urzędzie Gminy Oleśnica, 

Jednocześnie informujemy, że rodzice nowonarodzonego dziecka mogą zgłaszać swoje pociechy na formularzach zgłoszeniowych w ciągu 6 miesięcy od dnia urodzenia dziecka.

  Formularz zgłoszeniowy (format DOC)
  Formularz zgłoszeniowy (format PDF)