Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Nagrody, wyróżnienia i podziękowania dla Urzędu Gminy Oleœnica Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościMiesiąc: Rok:
Gazyfikacja Gminy Oleśnica inf. z dn. 18.07.2019 r.
2020-07-18 08:39:41, opublikował: Bojanowski Paweł

Gazyfikacja Gminy Oleśnica

Informacja z dnia 18 lipca 2019 r.:

Mieszkańcy miejscowości: Bogusławice, Bystre, Cieśle, Gręboszyce, Krzeczyn, Ligota Mała, Ligota Wielka, Nowoszyce, Piszkawa, Smolna, Sokołowice, Świerzna, Wyszogród, Zimnica.

Możliwość rozbudowy sieci gazowej, w naszej gminie budzi coraz większe zainteresowanie.

W roku 2021 Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. planuje rozpoczęcie gazyfikacji kolejnych sołectw z terenu gminy Oleśnica: Boguszyc, Osiedla Boguszyce oraz Spalic (dotychczas zgazyfikowano: Nieciszów, Smardzów, Jenkowice, Dąbrowę oraz Osadę Bystre). Gazyfikacja po pierwsze w znacznym stopniu przyczyniłaby się do poprawy jakości życia naszych mieszkańców, ale co ważne w perspektywie rozwoju gminy, wpłynie również na wzrost atrakcyjności gminnych terenów dla potencjalnych inwestorów.

Urząd Gminy Oleśnica we współpracy ze sołtysami i z radnymi obecnie przeprowadza ankiety dotyczące zapotrzebowania na gaz ziemny w kolejnych miejscowościach tj.: Bogusławice, Bystre, Cieśle, Gręboszyce, Krzeczyn, Ligota Mała, Ligota Wielka, Nowoszyce, Piszkawa, Smolna, Sokołowice, Wyszogród i Zimnica. Wyniki ankiet zostaną przedstawione Polskiej Spółce Gazownictwa Sp. z o.o., która podejmie decyzję o ewentualnej rozbudowie sieci gazowej biorąc pod uwagę opłacalność inwestycji. Im większa liczba potencjalnych odbiorców gazu, tym większe prawdopodobieństwo realizacji inwestycji.

Poniżej formularze ankiety w różnych wersjach:

  Formularz do wydruku (Format DOC)

  Formularz do wydruku (Format PDF)

  Aktywny formularz do wypełnienia elektronicznego (Format DOC)

Zachęcamy mieszkańców ww. sołectw (zarówno osoby prywatne jak  i przedsiębiorców) do wypełniania ankiet. Wypełnione ankiety proszę składać osobiście lub za pośrednictwem sołtysa, radnego Państwa miejscowości, w Urzędzie Gminy Oleśnica (sekretariat), ul. 11 Listopada 24, 56-400 Oleśnica, bądź przesyłać pocztą na adres korespondencyjny Urzędu lub poczty e-mail na adres: urzad@olesnica.wroc.pl, w terminie do 31 sierpnia 2019 r.

Planując modernizację ogrzewania można skorzystać z rządowego programu Czyste Powietrze. Program oferuje dofinansowanie wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy, w tym kotły gazowe. Program ruszył we wrześniu 2018 r. i potrwa do 2029 r.

Administratorem Danych Osobowych jest Gmina Oleśnica, ul. 11 Listopada 24, 56- 400 Oleśnica, więcej informacji nt. przetwarzania danych osobowych oraz uprawnień osoby, której dane przetwarzamy znajdują się za stronie internetowej www.olesnica.wroc.pl w zakładce BIP.

 

------------------------------------------------------------------------

Czytaj
Stypendia i zasiłki szkolne 2019/2020
2019-08-14 11:19:40, opublikował: Rzeźnik Marcin

Stypendia i zasiłki szkolne 2019/2020

Czytaj
Kasa nieczynna - 16.08.2019 r.(piątek)
2019-08-12 15:22:55, opublikował: Kędziora Piotr
Informujemy, że w dniu 16.08.2019 r. (piątek) kasa urzędu będzie nieczynna. Wpłat można dokonywać na rachunki bankowe gminy. Za utrudnienia przepraszamy.
Czytaj
Ogłoszenie dotyczęce wyboru oferty wypoczynku letniego dla dzieci
2019-08-06 10:23:56, opublikował: Pawłowska Agnieszka

Ogłoszenie dotyczęce wyboru oferty wypoczynku letniego dla dzieci

Czytaj
Dotyczy: szacowania strat w uprawach ziemniaka i buraka.
2019-08-05 15:48:14, opublikował: Zaręba Łukasz

Informuję, że w najnowszym raporcie Instytutu Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa - Państwowego Instytutu Badawczego (IUNG-PIB) wykazano – jako zagrożone suszą – uprawy ziemniaka i buraka cukrowego położone na glebach kategorii I i II – silnie podatnych i podatnych na suszę.

Na stronie internetowej IUNG-PIB znajduje się mapa kategorii glebowych pozwalająca określić podatność gleb na suszę.

Link do mapy:
http://www.susza.iung.pulawy.pl/mapa-kategorii/

Komisje szacować będą JEDYNIE uprawy ziemniaka i buraka cukrowego, które znajdują się na obszarach z kategorii I i II, czyli gleb – silnie podatnych oraz podatnych na suszę.

 

Czytaj
Nabór na stanowisko pracy - opiekun w żłobku
2019-08-05 13:35:30, opublikował: Zbylut Beata
kliknij, aby zobaczyć ogłoszenie naborze na stanowisko - opiekun w żłobku.pdf
Czytaj
Zapytanie ofertowe - catering do żłobka
2019-08-05 13:32:31, opublikował: Zbylut Beata
Zapytanie ofertowe na świadczenie usług cateringowych dla Żłobka Gminnego w Oleśnicy
kliknij, aby zobaczyć zapytanie ofertowe- catering do żłobka
kliknij, aby zobaczyć formularz ofertowy - catering do żłobka
Czytaj
Wszystkich: 1526, wyświetlone od 0 do 7    Następne >
     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24