Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Nagrody, wyróżnienia i podziękowania dla Urzędu Gminy Oleœnica Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościSprawozdanie z przeprowadzonych konsultacji społecznych dotyczących nazw ulic w miejscowości Nieciszów
2019-01-18 12:17:03, opublikował: Ogrodnik Mariusz

Sprawozdanie z przeprowadzonych konsultacji społecznych dotyczących nazw ulic w miejscowości Nieciszów

18.01.2019 r.

W dniu 28 listopada 2018 r. Wójt Gminy Oleśnica podpisał Zarządzenie Nr 91/18 w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących nazw ulic w miejscowości Nieciszów.

Zgodnie z ww. zarządzeniem, w terminie od 03 grudnia 2018 r. do 05 stycznia 2019 r., został przeprowadzony I etap konsultacji społecznych. Przeprowadzono go w formie ankiet formularza konsultacyjnego, którego celem było zebranie od uczestników opinii na temat konieczności wprowadzenia nazewnictwa i propozycji nazw ulic w miejscowości Nieciszów.

Do udziału w konsultacjach uprawnione były osoby zamieszkałe na terenie Sołectwa Nieciszów, właściciele nieruchomości przeznaczonych zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę oraz właściciele firm zlokalizowanych na tym terenie.

Uprawnieni do udziału w konsultacjach mogli pobrać ankiety w Urzędzie Gminy Oleśnica, u Sołtysa, Radnego oraz w formie elektronicznego formularza konsultacyjnego, który dostępny był stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Oleśnica.

W dniach od 03 grudnia 2018 r. do 05 stycznia 2019 r. do Urzędu Gminy Oleśnica wpłynęło łącznie 117 ankiet. Za wprowadzeniem nazw ulic na terenie miejscowości Nieciszów opowiedziało się 116 ankietowanych ( w tym jedna ankieta była anonimowa, natomiast w dwóch ankietach nie podano propozycji nazw ulic), przeciw było 1.

Biuletyn Informacji Publicznej
 
     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24