Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Nagrody, wyróżnienia i podziękowania dla Urzędu Gminy Oleœnica Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościMiesiąc: Rok:
Twoje podatki wrócą do Ciebie!
2029-03-22 11:55:27, opublikował: Bojanowski Paweł

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z graficzną prezentacją budżetu Gminy Oleśnica na rok 2019, która dostępna jest pod adresem:
https://nacoidamojepieniadze.pl/budzet-miasta/gmina-olesnica/2019

Uchwała budżetowa jest dokumentem złożonym, natomiast prezentacja w łatwy sposób obrazuje, jak płacone przez mieszkańca podatki  przeznaczane są na poszczególne zadania budżetowe.

Mieszkańcy mają wpływ na to jak rozwija się Nasza Gmina. Rozliczając podatki w miejscu zamieszkania zwiększacie Państwo budżet na inwestycje.

Pamiętaj!
Rozliczając się z Urzędem Skarbowym wskaż w zeznaniu podatkowym jako miejsce zamieszkania Gminę Oleśnica (niezależnie od miejsca zameldowania).

  pobierz ulotke (format PDF)

Urszula Szymańska

Czytaj
Gazyfikacja Gminy Oleśnica - NOWA informacja z dn. 14.01.2019 r.
2029-01-14 13:58:51, opublikował: Kędziora Piotr

Gazyfikacja Gminy Oleśnica

Informacja z dnia 14 stycznia 2019 r.:

Mieszkańcy miejscowości Ligota Wielka, Krzeczyn, Smolna, Piszkawa i Ligota Mała!

Możliwość rozbudowy sieci gazowej, w naszej gminie budzi coraz większe zainteresowanie. Urząd Gminy Oleśnica we współpracy ze sołtysami i z radnymi obecnie przeprowadza ankiety dotyczące zapotrzebowania na gaz ziemny w miejscowościach Ligota Wielka, Krzeczyn, Smolna, Piszkawa i Ligota Mała. Wyniki ankiet zostaną przedstawione Polskiej Spółce Gazownictwa Sp. z o.o., która podejmie decyzję o rozbudowie sieci gazowej biorąc pod uwagę opłacalność inwestycji. Im większa liczba potencjalnych odbiorców gazu, tym większe prawdopodobieństwo realizacji inwestycji. Formularze ankiet dostępne są w Urzędzie Gminy Oleśnica, a także w wersji elektronicznej w linku poniżej:

  Pobierz ankietę dot. zapotrzebowania na gaz ziemny

Zachęcamy mieszkańców ww. sołectw (zarówno osoby prywatne jak i przedsiębiorców) do wypełniania ankiet. Wypełnione i podpisane ankiety proszę składać osobiście lub za pośrednictwem sołtysa, radnego Państwa miejscowości do Urzędu Gminy Oleśnica, ul. 11 Listopada 24, 56-400 Oleśnica bądź ww. ankiety przesłać pocztą na adres korespondencyjny Urzędu.

Administratorem Danych Osobowych jest Gmina Oleśnica, ul. 11 Listopada 24, 56- 400 Oleśnica, więcej informacji nt. przetwarzania danych osobowych oraz uprawnień osoby, której dane przetwarzamy znajdują się za stronie internetowej www.olesnica.wroc.pl w zakładce BIP.

 

------------------------------------------------------------------------

Czytaj
Znak graficzny Prezydenta RP „Stulecie Odzyskania Niepodległości 1918-2018".
2020-08-07 10:50:29, opublikował: Szymańska Urszula

Już od miesiąca sierpnia 2018 do czerwca 2019 roku korespondencja wychodząca z Urzędu Gminy Oleśnica będzie wzbogacona znakiem graficznym Prezydenta RP
„Stulecie Odzyskania Niepodległości 1918-2018".

Stosowanie okolicznościowego znaku graficznego Prezydenta RP „Stulecie Odzyskania Niepodległości 1918–2018” bezpośrednio wiąże się z obchodami stulecia odzyskania przez Rzeczpospolitą niepodległości.

Czytaj
Remont budynku Urzędu Gminy Oleśnica
2019-06-29 12:59:38, opublikował: Kędziora Piotr

Drodzy Mieszkańcy Gminy Oleśnica!

Rozpoczęły się prace remontowe polegające na termomodernizacji budynku Urzędu Gminy Oleśnica. Przewidywany termin zakończenia 30 czerwca 2019 r.

Za tymczasowe utrudnienia przepraszamy wszystkich odwiedzających nasz Urząd. Dołożymy wszelkich starań, aby remont przebiegł sprawnie i szybko.

Marcin Kasina
Wójt Gminy Oleśnica

Czytaj
Ogłoszenie o wyborze oferty na wsparcie realizacji zadania publicznego pod nazwą: „Zorganizowanie wypoczynku dla dzieci i młodzieży w czasie
2019-06-14 12:46:16, opublikował: Pawłowska Agnieszka

Ogłoszenie o wyborze oferty na wsparcie realizacji zadania publicznego pod nazwą: „Zorganizowanie wypoczynku dla dzieci i młodzieży w czasie wakacji letnich”

Czytaj
Ogłoszenie o wyborze oferty na wsparcie realizacji zadania publicznego pod nazwą: „Organizacja wypoczynku letniego dla dzieci z rodzin z
2019-06-14 11:39:13, opublikował: Pawłowska Agnieszka

Ogłoszenie o wyborze oferty na wsparcie realizacji zadania publicznego pod nazwą: „Organizacja wypoczynku letniego dla dzieci z rodzin z problemem alkoholowym i zagrożonych uzależnieniami z terenu gminy Oleśnica”

Czytaj
RCB Informacja dotycząca prognozowanych upałów
2019-06-11 09:11:33, opublikował: Bojanowski Paweł

  zobacz treść informacji (format PDF)
Czytaj
Wszystkich: 1503, wyświetlone od 0 do 7    Następne >
     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24