Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Wideotłumacz Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościKOMUNIKAT w sprawie ograniczenia poboru wody na terenie Gminy Oleśnica.
2019-06-26 07:50:08, opublikował: Kembłowska Agnieszka

KOMUNIKAT
WÓJTA GMINY OLEŚNICA

z dnia 25 czerwca 2019 r.

w sprawie ograniczenia poboru wody na terenie Gminy Oleśnica.

1. Z uwagi na duży pobór wody z sieci wodociągowej, związany z przedłużającą się falę upałów oraz długotrwałym brakiem opadów atmosferycznych, zwracam się z apelem do wszystkich odbiorców wody z sieci wodociągowej o jak najbardziej racjonalne i oszczędne zużycie i gospodarowanie wodą, w godzinach od 15.00 do 22.00.

2. Szczególnie apeluję się o nieużywanie wody do nawadniania gruntów (podlewania ogródków, trawników, upraw, terenów zielonych), napełniania basenów przydomowych, oczek wodnych, opryskiwaczy rolniczych, zbiorników i cystern używanych w budownictwie, mycia samochodów lub też innych celów niż socjalno-bytowe, tj. niezwiązanych bezpośrednio z prowadzeniem gospodarstwa domowego.

3. Wielokrotnie zwiększony pobór wody skutkuje pracą urządzeń wodociągowych na maksymalnej wydajności i może spowodować okresowe spadki ciśnienia wody w sieci aż do jej zupełnego zaniku.

Wójt
/ - / Marcin Kasina

 
     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24