Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Nagrody, wyróżnienia i podziękowania dla Urzędu Gminy Oleœnica Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościUsuwanie folii rolniczych i innych odpadów z działalności gospodarczej
2019-10-15 13:02:20, opublikował: Ogrodnik Mariusz

„Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów z działalności gospodarczej”

Wójt Gminy Oleśnica, informuje o możliwości pozbycia się z gospodarstw rolnych odpadów, w ramach programu priorytetowego Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej pn.:

„Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów z działalności gospodarczej”.

W związku z powyższym niezbędne jest zebranie przez tut. Urząd informacji dotyczących ilości posiadanych przez mieszkańców gminy Oleśnica odpadów pochodzących z działalności rolniczej.

W ramach programu można będzie się pozbyć takich odpadów jak:

* folia rolnicza,

* siatka i sznurek do owijania balotów,

* opakowania po nawozach,

* worki typu Big Bag.

Osoby zainteresowane programem, powinny złożyć wniosek w Urzędzie Gminy Oleśnica, ul. 11 Listopada 24, 56-400 Oleśnica, w terminie do dnia 08.11.2019 r.

Wzór wniosku został zamieszczony na stronie urzędu: http://www.olesnica.wroc.pl/ w zakładce Druki/wnioski. Wnioski także można pobrać w urzędzie w pokoju nr 4.

W przypadku uzyskania dofnansowania na powyższe zadanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, wnioskodawca będzie zobowiązany do:

- usunięcia zanieczyszczeń z odpadów,

- zapakowania osobno poszczególnych rodzajów odpadów,

- dostarczenia odpadów do miejsca wskazanego przez gminę.

Wzór wniosku - do druku
 
     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24