Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Nagrody, wyróżnienia i podziękowania dla Urzędu Gminy Oleœnica Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościOgłoszenie o wyniku otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu ochrony i promocji zdrowia z dnia 27 grudnia 2019 r.
2020-01-29 11:43:37, opublikował: Pawłowska Agnieszka

Ogłoszenie o wyniku otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu ochrony i promocji zdrowia z dnia 27 grudnia 2019 r.

     Wójt Gminy Oleśnica zawiadamia, że w wyniku przeprowadzonego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego z zakresu ochrony i promocji zdrowia, ogłoszonego na podstawie art. 13 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2019 r. poz. 869 ze zm.), do Urzędu Gminy Oleśnica, zgodnie z wyznaczonym terminem składania ofert, który upłynął w dniu 20 stycznia 2020 r., wpłynęła jedna oferta, która obejmowała kompleksową realizację zadania.
    Oferta zawiera właściwą kalkulację kosztów realizacji zadania i spełnia wymogi określone w wyżej wymienionej ustawie oraz w ogłoszeniu otwartego konkursu.
Na podstawie dokonanej oceny formalnej i merytorycznej złożonej oferty oraz na podstawie opinii Komisji Konkursowej, Wójt Gminy Oleśnica wybrał ofertę Fundacji na Rzecz Profilaktyki i Rehabilitacji Dzieci z Wadami Postawy i Uszkodzeniami Narządów Ruchu na realizację powyższego zadania publicznego.

    Na realizację zadania przeznacza się środki publiczne w wysokości 60.000,00 zł (słownie: sześćdziesiąt tysięcy złotych).

Z up. Wójta
/-/ Marcin Rzeźnik
Inspektor ds. pozyskiwania funduszy

 

 
     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24