Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Nagrody, wyróżnienia i podziękowania dla Urzędu Gminy Oleœnica Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościKonkurs nasza praca w PRL
2020-11-18 09:07:25, opublikował: Kędziora Piotr

Jak wyglądała „Nasza praca w PRL”? Konkurs na fotografie z czasów Polski Ludowej

Masz ukończone 50 lat i mieszkasz na terenie woj. dolnośląskiego lub opolskiego? Dobrze pamiętasz, jak się pracowało przed zmianami ustrojowymi i masz fotograficzne pamiątki z tego okresu? Wyciągnij z szuflady albumy ze zdjęciami i weź udział w wyjątkowej zabawie internetowej!

Nowy konkurs „Nasza Praca w PRL” ma na celu zebranie zdjęć przedstawiających zawodową codzienność Polaków w PRL. Wszystkie przesłane przez uczestników fotografie utworzą pokonkursową galerię online, a najciekawsze zostaną nagrodzone przez jury.

Konkurs skierowany jest do osób w wieku 50+ zamieszkałych na terenie woj. dolnośląskiego i opolskiego. Aby wziąć udział, należy wypełnić internetowy formularz, który wraz z regulaminem znajduje się stronie: https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-zachod

Zgłoszenia uczestnik może dokonać samodzielnie, ale może też zrobić to za niego bliski lub znajomy – wystarczy podać w formularzu dane zgłaszającego. Można przesłać zgłoszenie do 12 stycznia 2021 r., a wraz z nim w formie cyfrowej maksymalnie 3 fotografie związane z pracą w PRL.

Do wygrania atrakcyjne nagrody: telefony komórkowe, kurs komputerowy od partnera projektu (strefakursow.pl), książki i gadżety. Konkurs dla bezpieczeństwa uczestników jest w całości prowadzony drogą internetową. Zapraszamy!

 
     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24