Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Wideotłumacz Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościZaproszenie do udziału w konsultacjach społecznych projektu „Programu współpracy Gminy Oleśnica z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami
2021-10-13 15:35:44, opublikował: Bojanowski Paweł

w sprawie: konsultacji społecznych projektu „Programu współpracy Gminy Oleśnica
z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2022”

Na podstawie art. 5a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2020 r., poz. 1057 ze zm.) oraz Uchwały nr IV/12/10 Rady Gminy Oleśnica z dnia 30.12.2010 r. w sprawie: "Regulaminu konsultacji z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji".

Wójt Gminy Oleśnica zaprasza zainteresowane organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 cytowanej ustawy do konsultacji projektu „Program współpracy Gminy Oleśnica z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2020”

Cel konsultacji: wymiana poglądów i nawiązanie dialogu pomiędzy przedstawicielami organizacji pozarządowych a jednostką samorządu terytorialnego prowadzące
do zaopiniowania i naniesienie ewentualnych uwag dotyczących „Programu współpracy Gminy Oleśnica z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2022”

Przedmiot konsultacji: projekt „Program współpracy Gminy Oleśnica z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2022”

Czas rozpoczęcia i zakończenia konsultacji: Konsultacje będą trwały od dnia 13.10.2021 r.
do dnia 27.10.2021 r. do godz. 13:00.

Forma konsultacji: Konsultacje będą prowadzone w formie pisemnej:

  • zgłaszanie uwag i wniosków za pomocą poczty tradycyjnej na adres Urząd Gminy Oleśnica, ul. 11 Listopada 24, 56-400 Oleśnica.
  • zgłaszanie uwag i wniosków za pomocą poczty elektronicznej na adres agnieszka.pawlowska@olesnica.wroc.pl z dopiskiem "Konsultacje NGO".

Zasięg terytorialny konsultacji: Gmina Oleśnica

  ogłoszenie (format PDF)

  projekt uchwały (format PDF)

  formularz konsultacji (format DOCX)

 

Wójt Gminy Oleśnica

/-/ Marcin Kasina

 
     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24