Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Wideotłumacz Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościInformacja o wynikach konsultacji społecznych dotyczących projektu „Programu współpracy Gminy Oleśnica z organizacjami pozarządowymi oraz pod
2021-11-12 13:01:41, opublikował: Pawłowska Agnieszka
>Przedmiotem konsultacji społecznych był projekt uchwały w sprawie uchwalenia „Programu współpracy Gminy Oleśnica z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2022”.

Konsultacje zostały przeprowadzone zgodnie z uchwałą Nr IV/12/10 Rady Gminy Oleśnica z dnia 30 grudnia 2010 r. w sprawie „Regulaminu konsultacji z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji”.

Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji oraz projekt uchwały w sprawie uchwalenia „Programu współpracy Gminy Oleśnica z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2022” zamieszczono w Biuletynie Informacji Publicznej, na stronie internetowej Urzędu oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Oleśnica.

Forma konsultacji polegała na możliwości wyrażania przez organizacje pozarządowe pisemnych uwag i wniosków w sprawie w/w Programu, które można było składać za pomocą poczty tradycyjnej na adres Urząd Gminy Oleśnica, ul. 11 Listopada 24, 56-400 Oleśnica oraz za pomocą poczty elektronicznej na adres agnieszka.pawlowska@olesnica.wroc.pl z dopiskiem „Konsultacje NGO”.

Konsultacje rozpoczęły się w dniu 13 października 2021 r. a zakończyły 27 października 2021 r.

W czasie trwania konsultacji nie zgłoszono żadnych uwag ani wniosków do w/w projektu.

Wójt Gminy Oleśnica
/-/ Marcin Kasina

 

 
     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24