Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleśnica Wideotďż˝umacz Elektroniczne Biuro Obsďż˝ugi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościDofinansowanie kosztów wymiany źródeł ciepła w budynkach i lokalach mieszkalnych na terenie Gminy Oleśnica
2022-01-05 13:44:28, opublikował: Ogrodnik Mariusz

Z dniem 31 stycznia 2022 r. zamknięto nabór wniosków na dofinansowanie kosztów zadań inwestycyjnych związanych z ograniczeniem niskiej emisji na terenie Gminy Oleśnica, z powodu wyczerpania środków w budżecie na rok 2022.

Wójt Gminy Oleśnica zgodnie z przyjęta Uchwałą Nr XXXVI/286/21 Rady Gminy Oleśnica z dnia 25 listopada 2021 r., informuje, że ruszył nabór wniosków na dofinansowanie kosztów wymiany źródeł ciepła w budynkach i lokalach mieszkalnych na terenie Gminy Oleśnica.

Cel dotacji i programu, warunki przystąpienia do realizacji programu, kryteria udzielenia dotacji, tryb przyznawania dotacji oraz tryb rozliczenia dotacji określa regulamin udzielania dotacji celowej z budżetu Gminy Oleśnica na dofinansowanie kosztów zadań inwestycyjnych związanych z ograniczeniem niskiej emisji na terenie gminy Oleśnica, stanowiący załącznik do w/w uchwały.

Regulamin dotacji oraz wnioski można pobrać klikając w linki zamieszczone poniżej oraz w Urzędzie Gminy Oleśnica, ul. 11 Listopada 24, 56-400 Oleśnica, pok. nr 3.

> Regulamin udzielania dotacji celowej ze środków budżetu Gminy Oleśnica,

> Wniosek o przyznanie dotacji celowej z budżetu Gminy Oleśnica na dofinansowanie kosztów zadań inwestycyjnych związanych z ograniczeniem niskiej emisji na terenie gminy Oleśnica,

> Wniosek o rozliczenie dotacji celowej na dofinansowanie kosztów wymiany źródeł ciepła w budynkach i lokalach w ramach zadania ograniczania niskiej emisji w Gminie Oleśnica.