Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleśnica Wideotďż˝umacz Elektroniczne Biuro Obsďż˝ugi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościBezpłatna nauka języka polskiego
2022-05-31 11:13:01, opublikował: Kędziora Piotr

Informujemy wszystkie osoby, które przyjechały z terenu Ukrainy i obecnie mieszkają na terenie gminy Oleśnica, o możliwości wzięcia udziału w bezpłatnych lekcjach nauki języka polskiego. Zajęcia będą się odbywać w Urzędzie Gminy Oleśnica (ul. 11 Listopada 24,
56-400 Oleśnica), w Sali Narad, raz w tygodniu, w każdy wtorek o godz. 10.00. Pierwsza lekcja odbędzie się 7 czerwca 2022 r. Zapisów można dokonywać telefonicznie pod numerem:
71 314 02 12 lub elektronicznie poprzez formularz: https://forms.gle/P4XXJNXujNHrdtLs8 .