Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleśnica Wideotďż˝umacz Elektroniczne Biuro Obsďż˝ugi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościInformacja o dofinansowaniu zakupu książek będącymi nowościami wydawniczymi do biblioteki w SP Ligota Polska
2023-04-27 13:03:18, opublikował: Bojanowski Paweł

Gmina Oleśnica w kwietniu 2023 r. otrzymała wsparcie finansowe w formie dotacji w wysokości 12000,00 zł w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w 2.0. na lata 2021-2025 ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na dofinansowanie zakupu książek będącymi nowościami wydawniczymi do bibliotek szkolnych, zakup nowych elementów wyposażenia bibliotek oraz realizację działań promujących czytelnictwo. Środki finansowe zostały przyznane Szkole Podstawowej w Ligocie Polskiej.