Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleśnica Wideotďż˝umacz Elektroniczne Biuro Obsďż˝ugi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościOgłoszenie o wyborze oferty na wsparcie realizacji zadania publicznego pn.: Rajd "Harcerskim Tropem"
2023-05-02 09:33:50, opublikował: Pawłowska Agnieszka


    Wójt Gminy Oleśnica zawiadamia, że w toku analizy przedłożonej oferty na wsparcie realizacji zadania publicznego pod nazwą: Rajd Harcerskim Tropem- wyjazd i integracja młodzieży w zakresie przeciwdziałania alkoholizmowi oraz innymi uzależnieniami, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r.o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2023 r., poz. 517 ze zm.) wybrał ofertę złożoną przez Koło Gospodyń Wiejskich w Poniatowicach na realizację powyższego zadania publicznego.
    Na realizację zadania przeznacza się środki publiczne w wysokości 4 650,00 zł. (słownie: cztery tysiące sześćset pięćdziesiąt złotych brutto 00/100).

Zastępca Wójta Gminy Oleśnica
/-/ Krzysztof Skórzewski