Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleśnica Wideotďż˝umacz Elektroniczne Biuro Obsďż˝ugi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościObwieszczenie GKW o obsadzeniu mandatów radnych do Rady Gminy Oleśnica bez głosowania w okręgu nr 4
2006-10-25 13:45:36, opublikował: Kędziora Piotr


Obwieszczenie
Gminnej Komisji Wyborczej w Oleśnicy

z dnia 25 października 2006 r.
o obsadzeniu mandatów radnych do Rady Gminy Oleśnica bez głosowania w okręgu nr 4

Na podstawie art. 189 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 1998 r. — Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (Dz. U. z 2003 r. Nr 159, poz. 1547 z późn. zm.1) Gminna Komisja Wyborcza w Oleśnicy podaje do wiadomości wyborców, co następuje:

 
1. W okręgu wyborczym nr 4 utworzonym dla wyboru Rady Gminy Oleśnica obejmującym 1 mandat, Gminna Komisja Wyborcza w Oleśnicy zarejestrowała 1 kandydata na radnego.
W związku z tym, na podstawie art. 188 Ordynacji wyborczej w okręgu nr 4 głosowania w wyborach do Rady Gminy Oleśnica nie przeprowadza się.   
2. Za wybranego na radnego Gminna Komisja Wyborcza w Oleśnicy uznaje następującego zarejestrowanego kandydata:   
 z listy nr 16   KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2002   
 1. GOLA Tadeusz Zdzisław    


 Przewodniczący
Gminnej Komisji Wyborczej
w Oleśnicy
/-/ Zofia Graczyk