Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleśnica Wideotďż˝umacz Elektroniczne Biuro Obsďż˝ugi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościZapisy do przedszkola gminnego we Wszechświętem
2011-04-20 00:00:00, opublikował: Kędziora Piotr

Punkt Przedszkolny w Szkole Podstawowej we Wszechświętem ogłasza zapisy dzieci na rok szkolny 2011/2012. Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia 2011 r.

/-/ Grzegorz Pfeiffer

   O PUNKCIE PRZEDSZKOLNYM

   REGULAMIN REKRUTACJI

   KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA
Wypełniają rodzice dzieci zameldowanych na terenie gminy Oleśnica zapisujących dziecko po raz pierwszy oraz rodzice dzieci już uczeszczających do punktu przedszkolnego zamieszkałych poza gminą Oleśnica.

   OŚWIADCZENIE WOLI
Wypełniają rodzice dzieci zameldowanych na terenie gminy Oleśnica aktualnie uczęszczających do punktu przedszkolnego i chcących kontynuować edukację przedszkolną w kolejnym roku szkolnym.

   ANKIETA DLA RODZICÓW