Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleśnica Wideotďż˝umacz Elektroniczne Biuro Obsďż˝ugi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościBank w oczach nastolatka
2011-06-07 06:47:44, opublikował: Grzesińska Agnieszka

      Dnia 26 maja 2011 r. Gimnazjum Gminy Olesnica odwiedziły przedstawicielki Banku PKO w Oleśnicy - Pani Renata Ziółkowska i Pani Anna Górniak.

Spotkały się one z młodzieżą, która realizuje projekt edukacyjny pt. "Matematyka, która procentuje, czyli produkty finansowe przyjazne dla młodych". Uczniowie zapoznali się z pojęciami związanymi z bankiem (depozyt bankowy, dyskonto, kapitalizacja odsetek itp.) oraz zaznajomili się z ofertami banku przyjaznymi dla nastolatków. Atrakcją spotkania był wirtualny konkurs z nagrodami dla najlepszych przedsiębiorców. Spotkanie było bardzo interesujące i przebiegało w miłej atmosferze.

Red. Grażyna Kwasiborska