Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleśnica Wideotďż˝umacz Elektroniczne Biuro Obsďż˝ugi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościUczniowie GGO zwyciężyli
2011-11-14 01:29:37, opublikował: Grzesińska Agnieszka

      Dnia 26.10.2011 roku, w ramach obchodów w Oleśnicy Roku Francuskiego, odbyły się Międzyszkolne Zawody w Petanque. Impreza zorganizowana została przez Gimnazjum nr 3 w Oleśnicy. Zawodom towarzyszyła miła atmosfera. Gimnazjum Gminy Oleśnica reprezentowała drużyna w składzie: Paweł Kotwa, Piotr Kotwa, Grzegorz Mochocki i Rafał Małasiński. Nasza szkoła zajęła I miejsce.

Red. Izabela Zamorska - opiekun drużyny