Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleśnica Wideotďż˝umacz Elektroniczne Biuro Obsďż˝ugi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościGGO w finale wojewódzkim
2011-11-17 23:36:34, opublikował: Grzesińska Agnieszka

      Dnia 8.11.2011 r. na Polach Marsowych we Wrocławiu odbyła się II runda eliminacyjna Coca Cola Cup 2012 szkół gimnazjalnych Dolnego Śląska, do której zakwalifikowało się Gimnazjum Gminy Oleśnica.

      Zawody zostały przeprowadzone w grupach liczących po trzy zespoły. Zwycięzcy grup grali między sobą o wejście do finału dolnośląskiego. Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie Gimnazjum Gminy Oleśnica, pokonując w decydującym meczu rzutami karnymi gimnazjum bierutowskie, a tym samym zakwalifikowali się do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się na przełomie kwietnia i maja 2012 r. we Wrocławiu. Gimnazjum Gminy Oleśnica reprezentowali: Paweł Kotwa, Piotr Kotwa, Przemysław Kucharski, Wojciech Maliszewski, Rafał Małasiński, Jakub Witkowski, Grzegorz Mochocki, Maciej Strójwąs.

Red. Zbigniew Olszewski- opiekun drużyny