Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleśnica Wideotďż˝umacz Elektroniczne Biuro Obsďż˝ugi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościUczniowie GGO uczą się dopingu
2012-03-25 17:10:10, opublikował: Grzesińska Agnieszka

      W środę 21.03.2012 r. blisko 6,5 tysiąca uczniów z terenu całego województwa dolnośląskiego wspierało piłkarzy nożnych WKS Śląsk na nowym stadionie Miejskim we Wrocławiu w rewanżowym meczu ¼ finału Pucharu Polski z Arką Gdynia.

To efekt akcji „Dzieci na stadionie – uczymy się dopingu” przygotowanej przez wrocławski klub. W czasie meczu nad dziećmi czuwali wolontariusze, a Stowarzyszenie Kibiców „Wielki Śląsk” organizowało naukę kulturalnego dopingu. Była tam też obecna 15-osobowa grupa uczniów z Gimnazjum Gminy Oleśnica z nauczycielem Zbigniewem Olszewskim. Uczniowie mieli możliwość obejrzenia pięknego obiektu sportowego, jakim jest nowo powstały Stadion Miejski we Wrocławiu, wybudowany w związku z Mistrzostwami Europy 2012. Gimnazjaliści poczuli atmosferę dużego widowiska sportowego, w którym brało udział tak wielu ludzi. Aktywnie wczuli się w rolę kibica, dopingując gorąco piłkarzy WKS Śląsk. Szkoda tylko, że mimo tak dobrej gry i zwycięstwa w tym dniu nad Arką-Gdynia 3 : 1 zespół WKS-u nie awansował do półfinału Pucharu Polski. Impreza dostarczyła uczniom wielu niezapomnianych wrażeń.

Red. Zbigniew Olszewski- opiekun uczniów