Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleśnica Wideotďż˝umacz Elektroniczne Biuro Obsďż˝ugi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościSukces uczennicy GGO w konkursie z języka niemieckiego
2012-04-19 23:18:42, opublikował: Grzesińska Agnieszka

Etap szkolny

      Dnia 8 lutego 2012 roku w Gimnazjum Gminy Oleśnica zostało przeprowadzone dyktando z języka niemieckiego. Dziesięć uczennic klas trzecich zmagało się przez 30 minut z tekstem dyktowanym w języku niemieckim. Za prawidłowy przebieg konkursu na etapie szkolnym odpowiedzialna była nauczycielka języka niemieckiego – p. Justyna Misiak, która przygotowywała uczniów do VI Powiatowego Dyktanda z Języka Niemieckiego dla szkół gimnazjalnych, zorganizowanego przez PCEiK w Oleśnicy.
      Laureatki pierwszych trzech miejsc: Kornelia Serwata i Roksana Dąbrowska z klasy III A oraz Anna Łoza z klasy III D zakwalifikowały się do etapu powiatowego.

Etap powiatowy

      Etap powiatowy dla szkół gimnazjalnych odbył się w Powiatowym Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy w dniu 9 marca 2012 roku. 25 uczniów z gimnazjów z powiatu oleśnickiego, w tym trzy uczennice GGO, sprawdzało swoje umiejętności poprawnego pisania w języku niemieckim. Sukcesem może pochwalić się uczennica klasy III D - Anna Łoza, która zajęła trzecie miejsce w VI Powiatowym Dyktandzie z Języka Niemieckiego. Gratulacje należą się także Kornelii Serwacie, która zajęła dziesiąte miejsce w tym konkursie.

Red. Justyna Misiak