Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleśnica Wideotďż˝umacz Elektroniczne Biuro Obsďż˝ugi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościBilet na EURO 2012 dla Przemka z GGO
2012-06-03 23:04:16, opublikował: Grzesińska Agnieszka

      W dniach 26-27.05.2012 r. w Sulejówku podczas finału krajowego Coca Cola – Cup odbył się równocześnie finał Akademii Futbolu Coca Cola – Cup 2012, podczas którego uczestnicy rywalizowali o miano Laureatów Akademii.

      W finale Akademii wzięło udział 24 zawodników z całej Polski, którzy we wcześniejszych eliminacjach zajęli czołowe miejsca w poszczególnych województwach. Województwo dolnośląskie w finale krajowym reprezentował uczeń z Gimnazjum Gminy Oleśnica - Przemysław Kucharski, który rywalizował bardzo dzielnie i uzyskał największą liczbę punktów, wygrywając tegoroczną edycję Akademii Futbolu Coca Cola – Cup 2012.Każdy finalista miał do wykonania próby sprawności ogólnej i specjalnej: żonglerka zadaniowa przez 30 sekund, bieg na odcinku 5, 10, 20 m ze startu wysokiego, slalom z prowadzeniem piłki zakończony strzałem do bramki w określony sektor boczny.
      Przemek jako jeden z dziesięciu finalistów Akademii Futbolu Coca Cola – Cup 2012 otrzymał bilet na mecz otwarcia UEFA EURO 2012 Polska – Grecja. Poza możliwością zobaczenia jednego z meczów, dodatkowo każdy finalista wyjedzie z Akademią na obóz szkoleniowy do ośrodka, w którym do UEFA EURO 2012 przygotowywał się jeden z zespołów uczestniczących w Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej. Ucznia do finału przygotowywał Zbigniew Olszewski.

Red. Nauczyciel WF w GGO - Zbigniew Olszewski