Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleśnica Wideotďż˝umacz Elektroniczne Biuro Obsďż˝ugi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościCentra Edukacji Lokalnej - Gmina Oleśnica w stronę rozwoju
2012-10-18 10:31:33, opublikował: Bojanowski Paweł

W treści poniżej przedstawiamy dokumenty potrzebne do rejestracji świetlicy/sołectwa w projekcie PO KL, realizowanym przez GOK Oleśnica i Fundację Moja Przestrzeń.

Przypominam o nieprzekraczalnym terminie przekazania formularza zgłoszeniowego do GOK Oleśnica - 24 października br. (środa).

Formularz   może   zostać  przesłany  drogą  elektroniczną  na  adres: monikajankowskaa@wp.pl lub  dostarczony  do  siedziby  GOK  Oleśnica, Boguszyce 118A do godz.
16.00 (24 października br.).

Warunkiem uczestnictwa jest utworzenie grupy składającej się z 4 osób, przeprowadzenie spotkania/dyskusji nad   "wizją" rozwoju naszego sołectwa i wypełnienie, w odniesieniu do rezultatów dyskusji, trzech tabelek na ostatniej stronie formularza.

Będziemy  się  z  Państwem  kontaktować telefonicznie, celem ustalenia godziny  spotkania  w  dniu  26  października (piątek) w GOK-u na ostatni etap rekrutacji.

Jeżeli mają Państwo pytania, proszę kierować je bezpośrednio na adres:
piotr.michalowski@gokboguszyce.pl lub monika.jankowska@gokolesnica.pl

Można  również  do  nas  dzwonić na nr stacjonarny GOK Oleśnica (Biuro projektu), 71 314 02 37 lub 71 314 02 38.

   Regulamin uczestnictwa (doc)
   Formularz zgłoszeniowy (doc)