Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Nagrody, wyróżnienia i podziękowania dla Urzędu Gminy Oleœnica Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościMistrz Gramatyki
2013-01-14 22:12:10, opublikował: Grzesińska Agnieszka

      Dnia 8 stycznia 2013 roku w Gimnazjum Gminy Oleśnica odbył się I Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego „Mistrz Gramatyki”. Organizatorkami konkursu były panie Olga Kaleta i Nadiya Zavinska.

      W zmaganiach mógł wziąć udział każdy uczeń Powiatu Oleśnickiego. Celem konkursu było zmotywowanie uczniów do nauki języka angielskiego, poszerzenie wiedzy z zakresu gramatyki języka angielskiego, popularyzacja konkursu, jako jednej z form rozwijania zainteresowań i uzdolnień, a także stworzenie płaszczyzny zdrowej rywalizacji.
      Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem, bowiem w etapie szkolnym, który odbył się 11.12.2012 r., wzięło udział 130 uczniów z siedmiu gimnazjów Powiatu Oleśnickiego. Eliminacje wyłoniły 20 najlepszych gimnazjalistów. Z przyczyn losowych do etapu powiatowego przystąpiło 18 uczniów. Test składał się z pytań otwartych i zamkniętych i obejmował zagadnienia z programu nauczania gramatyki języka angielskiego dla gimnazjum. Uczestnicy mogli zdobyć maksymalnie 50 punktów. W rywalizacji wzięli udział uczniowie z Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2 i Gimnazjum nr 3 w Oleśnicy, Gminnego Gimnazjum w Dobroszycach, z Gimnazjum w Dziadowej Kłodzie, Gimnazjum w Sycowie i Gimnazjum Gminy Oleśnica.
      Nagrodzone zostały trzy pierwsze miejsca. I zajęła Martyna Koźmińska z Gimnazjum nr 3 w Oleśnicy (opiekun - pani Neonila Kuropka), II wywalczyła Olena Niszczak również z Gimnazjum nr 3 w Oleśnicy (opiekun - pani Neonila Kuropka), III miejsce zdobyła Maja Miezianko z Gimnazjum nr 2 w Oleśnicy (opiekun - pani Małgorzata Janicka).
      I Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego „Mistrz Gramatyki” był pierwszym konkursem powiatowym z języka angielskiego przygotowanym przez Gimnazjum Gminy Oleśnica. Organizatorki jeszcze raz dziękują za udział i mają nadzieję, iż za rok uczniowie i nauczyciele będą mogli spotkać się w jeszcze szerszym gronie.

Red. Olga Kaleta, Nadiya Zavinska 
     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24