Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleśnica Wideotďż˝umacz Elektroniczne Biuro Obsďż˝ugi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościGGO na Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Zawodach w Lekkiej Atletyce
2013-05-21 18:50:47, opublikował: Grzesińska Agnieszka

      16 maja 2013 r. w Twardogórze odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Zawodach w Lekkiej Atletyce.

      W rywalizacji oprócz Gimnazjum Gminy Oleśnica wzięli udział reprezentanci gimnazjów z Międzyborza, Sycowa, Dziadowej Kłody, Twardogóry, G2 i G3 z Oleśnicy. Zmaganiom towarzyszyła miła atmosfera. W biegu na 1000m III miejsce zajęła Karolina Patyk, natomiast w biegu na dystansie 300m I miejsce zajął Paweł Lis. Zawody zakończyły się biegiem sztafetowym, w którym nasi uczniowie: Paweł Lis, Sebastian Tocha, Mateusz Wójcik i Radosław Psuja odnieśli wielki sukces, zwyciężając z ogromną przewagą.
      Gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy w strefie wrocławskiej, która odbędzie się 20 maja na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.

Opiekun drużyny: Izabela Zamorska