Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleśnica Wideotďż˝umacz Elektroniczne Biuro Obsďż˝ugi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościPomóżmy SP we Wszechświetem.
2013-05-24 11:51:28, opublikował: Rzeźnik Marcin

Kolorowe Boisko.

Szkoła Podstawowa we Wszechświętem  włączyła się do rywalizacji o nowe wielofunkcyjne boisko sportowe.  To główna nagroda w konkursie Kolorowe Boiska czyli Pierwsza Szkolna Liga. Aby pomóc jej w zwycięstwie należy oddać swój głos na zgłoszoną pracę konkursową.

Na oficjalnej stronie konkursu www.koloroweboiska.pl można zarejestrować się i oddać swój głos na pracę plastyczną, zgłoszoną przez SP we Wszechświętem.

Kolorowe Boiska-Pierwsza Szkolna Liga to kampania promująca zdrowy tryb życia wśród dzieci i młodzieży. Jej pomysłodawcą jest Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. Konkurs przeznaczony jest dla szkół podstawowych z małych miejscowości, które nie mają boiska szkolnego lub posiadany przez nie obiekt jest w złym stanie technicznym. Internauci mogą głosować na swoich faworytów w terminie 23 maja – 23 czerwca br. oddając jeden głos dziennie.

Po tym terminie spośród dziesięciu szkół, które otrzymają największą liczbę głosów, jury wyłoni zwycięzcę oraz zdobywców II i III miejsca. Lista szkół nagrodzonych w konkursie zostanie opublikowana 28 czerwca.

Zachęcamy bardzo serdecznie do  głosowania na pracę konkursową zgłoszoną przez SP we Wszechświętem!