Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Nagrody, wyróżnienia i podziękowania dla Urzędu Gminy Oleœnica Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościXX Cross Szczodre 2013
2013-06-04 22:03:31, opublikował: Grzesińska Agnieszka

      Dnia 29 maja 2013 roku w parku w Szczodrem odbył się jubileuszowy XX Cross Szczodre 2013.

      Jest to impreza cykliczna, organizowana przez Gminę Długołęka oraz Szkołę Podstawową w Szczodrem. Na linii startu pojawili się uczniowie ze wszystkich szkół z terenu Gminy Długołęka oraz reprezentanci Gimnazjum Gminy Oleśnica wraz z opiekunem. Zawodnicy podzieleni byli na grupy wiekowe i mieli do pokonania trasę długości 1000 metrów. We współzawodnictwie nasi uczniowie pokazali się z bardzo dobrej strony. Paweł Lis z klasy III E oraz Sebastian Tocha z klasy I B zajęli w swoich kategoriach wiekowych pierwsze miejsca. Natomiast Damian Kuświk z III E , Mateusz Wójcik z III D oraz opiekun znaleźli się w czołowej grupie. Zwycięzcy otrzymali medale i nagrody rzeczowe.

Opiekun drużyny: Zbigniew Olszewski


 
     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24