Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Wideotłumacz Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / Kto jest kim w gminie

  Szukaj osoby
 Szukaj:  Chanusiak Agnieszka -  Kierownik jednostki
Szkoła Podstawowa w Ligocie Małej
56-400 Oleśnica, Ligota Mała
telefon służbowy 0-71 314 02 30
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Ligocie Małej.

Od 1 listopada 2007 r. dyrektor Szkoły Podstawowej w Ligocie Małej. Do końca sierpnia 2007 r. przez 5 lat szkolnych była dyrektorem Szkoły Podstawowej we Wszechświętem, następnie jeszcze przez dwa miesiące 2007 r. pełniła obowiązki dyrektora tej szkoły do czasu rozstrzygnięcia konkursu na dyrektora szkoły ogłoszonego w sierpniu 2007 r. Pani Dyrektor Chanusiak jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego Wydziału Nauk Historycznych i Pedagogicznych w zakresie nauczania początkowego i posiada już 13 letni staż pracy pedagogicznej. Pani Chanusiak ukończyła również studia podyplomowe z zakresu edukacji matematycznej i informatycznej i jest najmłodszym dyrektorem spośród wszystkich dyrektorów szkół gminnych.

Kompetencje
Ostatnia zmiana: Paweł Bojanowski 2015-02-25     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24