Aliff Sp. z o.o. spk

Aliff Sp. z o.o. spk ze Smardzowa od 2001 roku realizuje różne projekty z zakresu reklam powierzchniowych, nadruków na samochody oraz produkcji plandek. W styczniu 2018 roku wzbogaciła ofertę o namioty/hale sferyczne i kopuły geodezyjne w zakresie sprzedaży, wynajmu, montażu, demontażu i renowacji.


Boramex

Boramex to jeden z największych producentów naturalnych chrupek kukurydzianych w Polsce. Na rynku funkcjonuje od 1982 roku. Działalność firmy koncentruje się wokół produkcji i dystrybucji produktów z ziaren kukurydzy.


Drukarnia WIK

Drukarnia WIK mieści się w Ligocie Wielkiej. Firma wypracowała swoją markę na rynku polskim dzięki wysokiej jakości realizowanych zleceń. Zamówienia przyjmuje bez względu na położenie geograficzne klienta, drukując książki, albumy, katalogi reklamowe, czasopisma, plakaty, foldery, ulotki, druki firmowe oraz materiały i gadżety reklamowe takie jak naklejki, opakowania, wizytówki, kubki, power banki, długopisy, odzież, dyski, torby czy narzędzia.


Gościniec Pod Zającem

Gościniec Pod Zającem (Restauracja, Pokoje, SPA) w Ostrowinie to tętniące życiem miejsce, które oprócz oferty hotelowej oferuje usługi gastronomiczne (kuchnię opartą na produktach regionalnych) oraz strefę SPA, składającą się z sauny fińskiej i gabinetu masażu. Z okien obiektu rozciąga się widok na okazały staw, po którym pływają m.in łabędzie, gęsi i dzikie kaczki. Można tu również skorzystać z łódek czy rowerów wodnych oraz złowić pstrąga.


Hillwood

Hillwood jest jedną z wiodących globalnych firm z branży nieruchomości komercyjnych. W Polsce działalność firmy koncentruje się na zakupie, finansowaniu i budowie wysokiej jakości magazynów oraz obiektów przemysłowych z przeznaczeniem pod długoterminowy wynajem.


Hotel Amber Business & Spa

Hotel Amber Business & Spa z restauracją i salą konferencyjną umiejscowiony jest wzdłuż głównej nitki szlaku bursztynowego w miejscowości Cieśle. Kompleks hotelowy oferuje gościom 30 komfortowo wyposażonych pokoi jedno- lub dwuosobowych, restaurację, cafe & piano bar, spa oraz centrum konferencyjno – szkoleniowe, wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, niezbędny do zapewnienia odpowiednich warunków technicznych. W hotelu można skorzystać również z bogatego zaplecza rozrywkowego, ulokowanego na ponad 3- hektarowym terenie. Znajdują się na nim: profesjonalny namiot do organizacji przyjęć okolicznościowych, miejsce do grillowania, palenisko ogrodowe, boiska sportowe, kompleksowy plac zabaw, siłownia zewnętrzna oraz dwa ogródki restauracyjne.


KUNAJ Protective Coatings

KUNAJ Protective Coatings - Firma zajmuje się nakładaniem powłok ochronnych zabezpieczających metale przed korozją, cięciem stali oraz usługami ślusarskimi w tym produkcją krat pomostowych Vema. Aktualne zatrudnienie to ponad 120 osób.


Lamar

Lamar to jeden z czołowych producentów zabudów do aut dostawczych do 3,5 t na polskim rynku. 25 lat doświadczenia w branży.


MBS Logistics

MBS Logistics - Logistyka, transport, cargo. Współpraca z wieloma klientami krajowymi i zagranicznymi.


MIRS Sp. z o.o. (Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe)

MIRS Sp. z o.o. (Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe) od 1989 roku zajmuje się produkcją i montażem konstrukcji stalowych oraz realizacją obiektów w generalnym wykonawstwie. Na przestrzeni lat zrealizowało liczne obiekty w Polsce i w Europie, gwarantując klientom najwyższą jakość i krótki czas realizacji.


Mirjan 24

Mirjan 24 to rodzinna firma zajmująca się produkcją i sprzedażą mebli, dostarczanych klientom w całej Europie. Wynajęcie powierzchni magazynowych wysokiego składowania w obiekcie Hillwood (23 000 mkw z 53 000 do dyspozycji Mirjan24) przy trasie S8 to kolejny krok w strategii rozwoju firmy - kilkadziesiąt tysięcy produktów na stanie magazynowym to mocna przewaga rynkowa, która buduje pozycję lidera w branży meblowej. Położenie magazynu zapewnia doskonałe połączenie z Centralną Polską oraz z jej zachodnimi i wschodnimi sąsiadami.


Oltrans

Oltrans istnieje na rynku od 1975 r. W ofercie posiada zbiorniki jednopłaszczowe oraz dwupłaszczowe wykonane ze stali węglowej, a także z tworzyw sztucznych zbrojonych włóknem szklanym, przeznaczone na wodę, paliwo, olej opałowy, chemię, ścieki oraz RSM.


Pro-Tra Building sp. z o.o.

Pro-Tra Building sp. z o.o. (mająca swój oddział w miejscowości Cieśle) rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku i na przestrzeni wielu lat realizuje szereg inwestycji drogowych. Firma posiada zaplecze techniczne w postaci betoniarni, warsztatów naprawczych, magazynów i pomieszczeń biurowych, zapewniając terminowość oraz wysoką jakość wykonywanych robót przy wykorzystaniu najnowszych technologii i materiałów budowlanych dostępnych na rynku oraz realizując w systemie generalnego wykonawstwa specjalistyczne i złożone zadania w pełnym zakresie branży budowlanej. 


ROWER WRONA

ROWER WRONA została założona w 1994 roku. Od początku działalności domeną firmy był handel i serwis rowerów. Pierwszy sklep znajdował się przy ul. Hirszfelda w Jelczu-Laskowicach. W marcu 2015 roku został otwarty sklep w Spalicach (Oleśnickiego Centrum Rowerowe) przy ul. Wojska Polskiego 34. Równocześnie w sklepie działa serwis.


Rail Polska Sp. z o.o.

Rail Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (z dwoma oddziałami regionalnymi: Regionem Południe z siedzibą we Włosienicy oraz Regionem Dolny Śląsk z siedzibą we Wrocławiu) świadczy usługi przewozowe transportem kolejowym. Zajmuje się też pełną obsługą bocznic kolejowych i formowaniem składów pociągowych, naprawą i modernizacją taboru kolejowego oraz wydzierżawia lokomotywy, wagony i cysterny. W czerwcu 2020 r. spółka rozpoczęła przeładunek w nowym terminalu intermodalnym w Cieślach. W chwili obecnej terminal obsługuje połączenia z i do Portu Koper przez Ostrawę i Włosienicę (2-3 razy w tygodniu), a na żądanie klientów uruchamiane są pociągi blokowe z i do Gdańska, Gdyni oraz Małaszewicz. Przewozy samochodowe zapewniają regularną obsługę klientów we Wrocławiu. Powierzchnia całkowita Terminalu to 4,5 ha, a długość torów kolejowych do załadunku i wyładunku - 450 m.


Rank Progress SA

Rank Progress SA to firma inwestycyjno-deweloperska z siedzibą w Legnicy, działająca na polskim rynku nieruchomości od 1997 r. Do głównych inwestycji realizowanych przez Grupę Rank Progress należą wielkopowierzchniowe centra handlowo-usługowe, parki handlowe oraz galerie handlowe ulokowane w średniej wielkości miastach (m.in. Pogodne Centrum w Spalicach).


SLV Group

SLV Group to największy polski producent rusztowań. Obecnie firma, w skład której wchodzi również Nova-Tech, zatrudnia ponad 140 pracowników o różnych stopniach specjalizacji. 


TRANS-CARGO

TRANS-CARGO z siedzibą w Cieślach powstała w 1999 r. i oferuje usługi w zakresie przewozu towarów na terenie całej Europy własną, nowoczesną flotą z zespołem wyspecjalizowanych pracowników stale podnoszących swoje kwalifikacje. Wykorzystując innowacyjne rozwiązania technologiczne w branży transportowej, firma sukcesywnie od lat zaostrza limity emisji CO2 wprowadzając pojazdy zgodne z normami Euro 6, a kierowcy uczestniczą w szkoleniach Eco-driving. Trans Cargo jest laureatem między innymi prestiżowych nagród: Diamenty Forbes 2013, Gazela Biznesu 2014 i wyróżnienia Pulsu Biznesu w 2017 roku.


Telka SA

Telka SA to rodzinna firma o międzynarodowym zasięgu zlokalizowana w Spalicach, od ponad 20 lat prowadząca działalność związaną z handlem i wynajmem rusztowań, szalunków i ogrodzeń. Zdobyta przez ten okres szeroka wiedza i doświadczenie w zakresie budownictwa, zapewnia klientom najwyższą jakość towarów i usług.