Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Mapa Interaktywna Gminy Oleœnica Nagrody, wyróżnienia i podziękowania dla Urzędu Gminy Oleœnica Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / Aktualności



MIędzygminne Wiosenne Biegi Przełajowe
2010-05-25 08:08:22, opublikował: Sanetra Agnieszka

 

K O M U N I K A T


z przebiegu Międzygminnych Wiosennych Biegów Przełajowych przeprowadzonych w dniu  26.05.2010 r. na terenie stawów miejskich w Oleśnicy.

Organizatorem biegów był Gminny Ośrodek Kultury Oleśnica oraz Miejski Ośrodek Kultury i Sportu przy współudziale Starostwa Powiatowego w Oleśnicy. Ogółem biegi ukończyło  445  uczestników w tym 220  dziewcząt, sklasyfikowano 12 szkół podstawowych
oraz 5 gimnazjów  z terenu 4 gmin. Biegi przeprowadzono przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

       dziewczęta                                                                                      chłopcy
              (20  startujących)                  I.  Rocznik    2002  -  400 m.                (29   startujących)

1.  PIĄTEK MARTYNA  - LIGOTA  MAŁA           1.   Rogala Jakub             - SP7  Oleśnica
2.    PŁAŻEWSKA AGATA –SP 7O-CA                 2.   Krysiak Dawid           - SP Sokołowice
3 .   SNOPEK MARTYNA  - DZIADOWA KŁ.       3    Piórkowski Emil        - Dziadowa Kł. 
4.    ŁAMACZ PATRYCJA -           „                      4.   Baraniak Filip           -  Miłowice
5.    GÓRAL JOANNA        - WABIENICE             5.   Szulc Karol              - Ligota Polska
6.    BETKA WIKTORIA     - LIGOTA POLSKA    6.    Ratajski Szyman     - Ligota Polska
7.    ŚLIWIŃSKA SARA-  DZIADOWA KŁODA     7.    Makowiecki Karol   -  Ligota Mała
8.   GRUDZIEŃ OLA -   LIGOTA POLSKA            8.    Wiewiór Dominik     - Sokołowice
9.   WYSOKA HANIA – LIGOTA POLSKA            9.    Makówka  Norbert  -  Sokołowice                             
10. JANIK NATALIA   - LIGOTA POLSKA           10.    Szramski Kacper     - Wabienice

II.   R o c z n i k     2001     -   400 m.
                  (31)                              (36)

1.  KYRCZ ALICJA    - ZBYTOWA                           1.JAKUBIK PATRYK   - LIGOTA POLSKA
2.MORKA KLAUDIA-DZIADOWA KŁODA              2.RAK ADRIAN DZIADOWA KŁODA
3.MOŚ PAULINA – WABIENICE                              3.FRYT SEWERYN – DZIADOWA KŁODA
4.DERENIOWSKA MARLENA – WSZECHŚ.            4.KORCZYŃSKI ADRIAN-SP 7 OLEŚNICA
5.PAJDZIK DOMINIKA –DZIADOWA KŁODA         5.MAJZUER JAKUB  - GMINA OLEŚNICA
6.HOŁDA NATALIA – LIGOTA POLSKA                  6.CEBO SZYMON – SP 7 OLEŚNICA
7.WRONA NATALIA – WABIENICE                         7.LANKAMER DAMIAN – SMOLNA
8.BRYLSKA AGATA – DZIADOWA KŁODA             8.PORĘBSKI PATRYK – SMOLNA
9.KURAS JULIA – SP 7 OLEŚNICA                           9.JANKOWSKI DAMIAN – LIGOTA POLSKA
10.WRZESZCZAK GOSIA – GMINNE OLEŚNICA    10.OLEKSYN DAWID – LIGOTA MAŁA


III.  R o c z n i k   2000   -     400 m.
   (30)                                  (26)

1.ŁAZARSKI KAMIL – WABIENICE                     1.MATEUSIAK MAGDA – SMOLNA
2.JEZIORNY DOMINIK – MIŁOWICE                   2.OKOŃ MARTA – LIGOTA POLSKA
3.GRELA MICHAŁ – WSZECHŚWIĘTE                3.CHMIELINA NATALIA – MIŁOWICE
4.WALCZYBAK FILIP –DZIADOWA KŁODA       4.STEMPIN WIKTORIA – LIGOTA POLSKA
5.PAWLIK KAMIL – WSZECHŚWIĘTE                5.WILD WERONIKA – SOKOŁOWICE
6.DĄBROWSKI DAMIAN – SMOLNA                   6.PAWLAK SANDRA – SOKOŁOWICE
7.TATARATA PIOTR – DZIADOWA KŁODA       7.FORMA WERONIKA – WSZECHŚWIĘTE
8.PERLIŃSKI KAMIL – LIGOTA POLSKA            8.BETKA MARTYNA – LIGOTA POLSKA
9.GLISZCZYŃKI MIŁOSZ – LIGOTA MAŁA         9.GAŁUSA KLAUDIA – SP 7 OLEŚNICA
10.CHIROWSKI KAMIL – BIERUTÓW                 10.SZYMANEK KINGA  - DZIADOWA KŁODA

  

IV.   R o c z n i k      1999    -     400 m.
   (22)                                    (35)

1.OWCZAREK KLAUDIA – WABIENICE          1.ŚWIDERSKI KAMIL – DZIADOWA KŁODA 
2.PATYK KAROLINA – LIGOTA MAŁA           2.TOCHA SEBASTIAN – LIGOTA POLSKA
3.STAWARZ KAROLINA – SP 7 OLEŚNICA     3.KOBIK JAKUB – SP 7 OLEŚNICA
4.WZOREK DARIA – ZBYTOWA                      4.FALKIEWICZ PAWEŁ – MIŁOWICE
5.PALUCH IZA – DZIADOWA KŁODA             5.ZIMOCH DOMINIK – LIGOTA POLSKA
6.SKIBA PAULINA – SOKOŁOWICE                 6.GĄSIOR RADOSŁAW – SKOŁOWICE
7.PALUCH JUSTYNA – DZIADOWA KŁODA    7.DOBIN PATRYK – DZIADOWA KŁODA
8.RYCHLIK JULIA – WSZECHŚWIĘTE             8.PIOTROWSKI DANBIEL – WSZECHŚWIĘTE
9.SZAFRAŃSKA PATRYCJA – L . POLSKA       9.PAWLAK KAMIL – SOKOŁOWICE
10.MALEC MARLENA – WSZECHŚWIĘTE       10.BABIARZ MICHAŁ – LIGOTA MAŁA

V.  R O C Z N I K    1998     -     800  m.
             (25)                                    (30)

1.KACZOROWSKA AGNIESZKA –BIERUTÓW      1.LUCER BARTOSZ – SMOLNA
2.POŻNIAK DOMINIKA – WSZECHŚWIĘTE          2.SIKORA KACPER – WABIENICE
3.KOWALCZYK OLA – SP 7 OLEŚNICA                 3.OLECH KAMIL – DZIADOWA KŁODA
4.MAZUR KAROLINA – WABIENICE                     4.WIERZBIŃSKI MATEUSZ – SOKOŁOWICE
5.SKWAREK KASIA – LIGOTA MAŁA                   5.ŚWIDER DAWID – LIGOTA POLSKA
6.MIECZNIK DAGMARA – MOŁOWICE                 6.OKOŃ  MICHAŁ – LIGOTA POLSKA
7.SZKLAREK OLA – LIGOTA POLSKA                  7.JĘSIOR GRZEGORZ – MIŁOWICE
8.ŁAZARSKA EWELINA – WABIENICE                 8.SEWERYŃSKI DAWID – WABIENICE
9.WIELOSIK KAROLINA – LIGOTA MAŁA           9.JAROSZEK KAMIL – SOKOŁOWICE
10.LEŚNIOWSKIA ANNA – BIERUTÓW                10.KRAWCZYK RAFAŁ – DZIADOWA KŁODA
.

VI.  R O C Z N I K       1997      -        800 m.

             ( 20 )                     ( 33)

1.HOFFMAN MONIKA – GMINNE OLEŚNICA         1.LIS PAWEŁ – LIGOTA POLSKA
2.SIKORA NATALIA – SP 7 OLEŚNICA                   2.KEMSKI WOJCIECH – SP 7 OLEŚNICA
3.LISIAK ANNA – LIGOTA POLSKA                        3.WÓJCIK MATEUSZ – LIGOTA MAŁA
4.JANIK MALWINA – LIGOTA MAŁA                      4.BIELSKI KAMIL – SP 7 OLEŚNICA
5.LECHWSKA KLAUDIA – BIERUTÓW                   5.MAZUR RAFAŁ – DZIADOWA KŁODA
6.STANISŁAWSKA KAMILA – BIERUTÓW             6.SNOPEK PAWEŁ – DZIADOWA KŁODA
7.ŁACH ALICJA – DZIADOWA KŁODA                   7. WIELOCH MACIEJ – DZIADOWA KŁODA
8.PORĘBA DARIA – LIGOTA POLSKA                    8.MOŚ PATRYK – WSZECHŚWIĘTE
9.PLEWKO MONIKA – DZIADOWA KŁODA           9.KALETA KACPER – SOKOŁOWICE
10.RYBIŃSKA MAGDA – DZIADOWA KŁODA       10.MISZTAL MATEUSZ – LIGOTA POLSKA

P u n k t a c j a            S z k ó ł          P o d s t a w o w y c h

1. Dziadowa Kłoda -   129 pkt.              7.Wszechświęte               -  41 pkt. 
2.Ligota Polska      -   114 pkt.              8.Miłowice                       -  40 pkt. 
3.SP 7 Oleśnica       -   84 pkt.              9.Smolna                         -  32 pkt.  
4.SP Wabienice       -   64 pkt.             10.SP Bierutów                 -  23 pkt.  
5.Ligota Mała          -   51 pkt.             11-12.Zbytowa                   - 17 pkt.  
6.Sokołowi              -   48 pkt.             11-12.SP Gminy Oleśnica    - 17 pkt.
                                                         

                                                       G I M N A Z J U M


VII.  Rocznik      -   1996      -    1000 m.
(18)                    (37)

1.ŁUSIAK DOMINIKA – GMINNE                            1.HOFFMAN DAREK    -GMINNE  OLEŚNICA
2.BAŁWAS MARTA – DZIADOWA KŁODA             2.SAMBOR MARCIN –   1 OLEŚNICA
3.NAPIERAŁA OLA – GMINNE OLEŚNICA             3.FRYSZTAK MIŁOSZ -  1 OLEŚNICA
4.SMOLNIK DARIA – DZIADOWA KŁODA             4.SZYMANEK KRZYSZTOF – 1 OLEŚNICA
5.MIKOŁAJCZYK RENATA –GMINNE                    5.BŁASZKOWSKI TOMEK – BIERUTÓW
6.STOCHMAL NATALIA -1 OLEŚNICA                   6.RYNIO JĘDRZEJ – DZIADOWA KŁODA
7.IŻYKOWSKA EDYTA – BIERUTÓW                    7.WOJTOWICZ GRZEGORZ – 2 OLEŚNICA
8.STĘPIEŃ PAULA – 1 OLEŚNICA                          8.BEDNAROWSKI BARTEK – BIERUTÓW
9.ZAWIŚLAK SANDRA – 1 OLEŚNICA                    9.KOPEĆ PATRYK – GMINNE
10.DRZEWIECKA MARLENA – BIERUTÓW          10.POTONIEC KRYSTIAN – DZIADOWA KŁODA

VIII. R o c z n i k     -  1995    -   1000  m.
                             (16)                    (26)

1.JANIK JUSTYNA – 2 OLEŚNICA                           1.STANISŁAWSKI DAWID – BIERUTÓW
2.WIŚNIEWSKA PAULINA – DZIADOWA KŁODA  2.KOWALSKI DAWID – GMINNE OLEŚNICA
3.LISAK DOMINIKA – GMINNE OLEŚNICA            3.PUSTUŁA RAFAŁ – GMINNE OLEŚNICA
4.SZYMANEK MILENA – DZIADOWA KŁODA       4.KRAKOWIAK DOMINIK – 1 OLESNICA
5.MAJDER DARIA – 2 OLEŚNICA                            5.SZWAK DANIEL – 1 OLEŚNICA
6.POWĄSKA EWA – DZIADOWA KŁODA               6.TOCHA SZYMON – GMINNE OLEŚNICA
7.CHMIELINA ŻANETA – DZIADOWA KŁODA       7.PATYK MARIUSZ – 2 OLEŚNICA
8.JUTROSIŃSKA KAMILA – 2 OLESNICA               8.GALIK ŁUKASZ – 2 OLEŚNICA
9.SOBOLEWSKA KASIA – DZIADOWA KŁODA      9.PATYK DAWID – GMINNE OLEŚNICA
10.BOBIŃSKA MONIKA – BIERUTÓW                    10.SURMA ADAM – 2 OLEŚNICA

IX . R O C Z N I K     -  1994   -  1000 m.
                (21)                          (33)

1.NIWA IZA – DZIADOWA KŁODA                         1.MIODEK ADRIAN – 1 OLEŚNICA
2.MALEC MAGDA – GMINNE OLEŚNICA               2.MULARCZYK DAWID – GMINNE O-CA   
3.POLEWKA NATALIA – DZIADOWA KŁODA       3.PŁUCIENNIK DAWID – DZIADOWA KŁODA
4.POŁEĆ JUSTYNA –GMINNE OLEŚNICA              4.GRAJESZ JAROSŁAW – BIERUTÓW
5.ZAWODNIK TOLA – 2 OLEŚNICA                        5.ARENDARCZYK PIOTR – GMINNE O-CA
6.MADERAK MALWINA – BIERUTÓW                   6.REDA ŁUKASZ – GMINNE OLEŚNICA
7.GRIEGER MAGDA – DZIADOWA KŁODA            7.LIS TOMASZ – 2 OLEŚNICA
8.ŁUSZCZYŃSKA KINGA – GMINNE O-CA            8.BETKA ŁUKASZ – GMINNE OLEŚNICA
9.KAMIŃSKA ALDONA – GMINNE OLEŚNICA      9.BEDNAREK MAREK – DZIADOWA KŁODA
10.WROTNIAK DARIA – DZIADOWA KŁODA       10.ZAWIERUCHA AREK – GMINNE OLEŚNICA


PUNKTACJA   GIMNAZJUM

1.GIMNAZJUM GMINNE OLEŚNICA          - 113 PKT.
2.GIMNAZJUM DZIADOWA KŁODA          -  82 PKT.
3.GIMNAZJUM NR 1 OLEŚNICA                -  57 PKT.
4.GIMNAZJUM NR 2 OLESNICA                 - 41 PKT.
5.GIUMNAZJUM BIERUTÓW                     - 36 PKT.            


               P U N K T A C J A      O G Ó L N A     G M I N

1.GMINA OLESNICA                - 416 pkt.     
2.DZIADOWA KŁODA              - 251 pkt.                
3.MIASTO OLEŚNI                   - 182 pkt.
4.MIASTO I GMINA BIERUTÓW   -140 PKT     
 
      
             NAJLICZNIEJSZA REPREZENTACJA BYŁA Z GMINY OLESNICA

Puchary w punktacji Szkół Podstawowych, Gimnazjum oraz Gmin, a także medale i dyplomy  dla najlepszych zawodniczek i zawodników wręczali:

  - Wójt Gminy Oleśnica                 - Marcin Kasina
 - Z-ca Przew.Rady Powiatu           - Dorota Bartczak     
- Członek Zarządu Powiatu             - Walerian Pietrzak
- Przew.Rady Gminy                      - Aleksandra Sieruga
- Z-ca Burmistrza Oleśnicy              - Piotr Pawłowski

                

Na podstawie dokumentacji komunikat z biegów sporządził:
  Ryszard PSTROCKI

 

 
     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24