Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Akceptuję (nie pokazuj tego powiadomienia) | Nie akceptuję (zabierz mnie z tej strony!)
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Nagrody, wyróżnienia i podziękowania dla Urzędu Gminy Oleœnica Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościSpotkanie byłych pracowników Urzędu Gminy Oleśnica
2017-04-18 09:36:05, opublikował: Kembłowska Agnieszka

W dniu 11 kwietnia 2017 roku w Urzędzie Gminy Oleśnica odbyło się spotkanie emerytów – byłych pracowników urzędu. Z zaproszenia Wójta skorzystało 10 osób. Pracownicy, którzy bezpośrednio z Urzędu odeszli na emeryturę spotkali się z Przewodniczącym Rady Tadeuszem Kunajem, Sekretarzem Gminy Krzysztofem Skórzewskim i starszymi stażem pracownikami Urzędu. Była to okazja na wspólną rozmowę w miłej atmosferze, przy kawie i poczęstunku.

Korzystając z okazji Sekretarz Gminy poinformował, że Wójt w porozumieniu z przedstawicielem załogi, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, zwiększył wysokość podstawowego odpisu na Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych na każdego emeryta, objętego opieką socjalną. W związku z powyższym, po rozpoznaniu sytuacji życiowej, rodzinnej i materialnej, emerytom zostały przyznane świadczenia, zgodnie z preliminarzem ZFŚS ustalonym na 2017 rok. 
Z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy, Sekretarz Gminy złożył przybyłym gościom życzenia zdrowia oraz wszelkiej pomyślności, a także podziękował za wieloletnią  i oddaną  pracę na rzecz samorządu gminnego.  
Każdy z emerytów otrzymał drobny upominek, a wspomnienia sprzed lat wypełniły resztę tego sympatycznego spotkania.


Pamiątkowe zdjęcie

Agnieszka Kembłowska

 
     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24