Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleśnica Wideotďż˝umacz Elektroniczne Biuro Obsďż˝ugi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościTrwa rejestracja na kolejną edycję Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju
2022-05-19 10:28:53, opublikował: Bojanowski Paweł

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informuję, że dnia 5 maja br. została uruchomiona rejestracja na kolejną edycję Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju, który odbędzie się w dniach 20-26 września 2022 r. Termin na realizację projektów trwa od dnia 18 września do dnia 8 października 2022 r. Polska już po raz ósmy zaangażuje się w to wydarzenie, które promuje Cele Zrównoważonego Rozwoju Agendy 2030. Dzięki zeszłorocznej edycji udało się mimo pandemii wypromować 66 ciekawych inicjatyw, za co serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym podmiotom. Liczę, że i tym razem zechcą Państwo przygotować inicjatywy wpisujące się w obchody Europejskiego Tygodnia. Zachęcam do działania zarówno najmłodszych, młodzież, przedsiębiorców, jak i przedstawicieli instytucji publicznych. Zależy mi, aby różnego rodzaju polskie projekty, wydarzenia i działania realizowane na rzecz zrównoważonego rozwoju były widoczne nie tylko w naszym kraju, ale także szerzej, w całej Europie.

W celu wzięcia udziału w Europejskim Tygodniu Zrównoważonego Rozwoju należy zarejestrować wydarzenie na stronie www.esdw.eu. Z naszej strony oferujemy wszelkie wsparcie, które pomoże Państwu w sprawnej rejestracji inicjatyw. Punktem kontaktowym jest pani Patrycja Szewczyk (tel. 22 3692652, e-mail: patrycja.szewczyk@klimat.gov.pl).


Życzę nam wszystkim, aby Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju był czasem szczególnej uwagi nakierowanej na potrzebę zrównoważonego rozwoju, ale także czasem radości z udziału w wielu interesujących, kreatywnych działaniach i wydarzeniach.

  zaproszenie do udziału (format PDF)

Z poważaniem,
Anna Moskwa
Minister Klimatu i Środowiska
Ministerstwo Klimatu i Środowiska