Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleśnica Wideotďż˝umacz Elektroniczne Biuro Obsďż˝ugi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościSzkoła Liderów: Marketing i zarządzanie w rolnictwie - studia podyplomowe
2023-03-10 10:29:21, opublikował: Bojanowski Paweł

Instytut Gospodarki Rolnej oraz Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu przystąpiły do organizacji Szkoły dla Liderów - marketing i zarządzanie w rolnictwie - studia podyplomowe.

Studia są dla osób, które:

  • są absolwentami uczelni wyższych, zainteresowanych tematyką zarządzania i marketingu w rolnictwie;
  • prowadzą własną działalność gospodarczą w agrobiznesie;
  • są zatrudnione w podmiotach gospodarczych i instytucjach z obszaru rolnictwa.

Celem studiów jest:

  • dostarczenie aktualnej wiedzy w zakresie: podstaw zarządzania, podstaw marketingu, podstaw finansów, prawa rolnego, organizacji i funkcjonowania rynków rolnych, ekonomiki rolnictwa i organizacji gospodarstw rolnych, bezpieczeństwa żywnościowego, ekologii i aspektów środowiskowych;
  • wyposażenie uczestników w praktyczne umiejętności menedżerskie niezbędne w codziennej pracy w sektorze agrobiznesu, m.in. z zakresu zarządzania procesami w działalności rolniczej, zarządzania agrofirmą, marketingu, mediacji i negocjacji gospodarczych, komunikacji i wystąpień publicznych;
  • podniesienie kompetencji poprzez przygotowanie prac dyplomowych dotyczących wybranych obszarów zainteresowań oraz spotkania w praktykami z branży.

Studia przygotowują absolwentów od strony teoretycznej i praktycznej również do prowadzenia własnej działalności gospodarczej w sektorze rolnym.

Rejestracja na stronie rejestracja.wsksim.edu.pl

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie SwiatRolnika.info bądź podyplomowe.aksim.edu.pl oraz pod numerem telefonu 535-526-626 Instytut Gospodarki Rolnej.

Info: Instytut Gospodarki Rolnej