Korzystanie z witryny olesnica.wroc.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, więcej informacji pod tym linkiem.
Akceptuję (nie pokazuj tego powiadomienia) | Nie akceptuję (zabierz mnie z tej strony!)
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gmina Oleśnica, reprezentowana przez Wójta Gminy Oleśnica.
Celem przetwarzania danych jest realizacja prawnych obowiązków administratora.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod tym adresem.
 
Witamy na www.olesnica.wroc.pl
Facebook Gminy Oleœnica Nagrody, wyróżnienia i podziękowania dla Urzędu Gminy Oleœnica Elektroniczne Biuro Obsługi Ineresanta Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Oleśnica Prawo Gminne Dane kontaktowe
 
   
 
 
GminaSamorządUrządKultura i SportOświataPomoc SpołecznaFinansePrzetargi i konkursy
  
 
  Nawigator: Strona główna / AktualnościUzupełnienie składu Rady Sołeckiej w Nieciszowie
2017-03-02 13:18:15, opublikował: Kembłowska Agnieszka

OBWIESZCZENIE
WÓJTA GMINY OLEŚNICA

z dnia 27 lutego 2017  r.

W SPRAWIE UZUPEŁNIENIA SKŁADU RADY SOŁECKIEJ W SOŁECTWIE NIECISZÓW

Zapraszam wszystkich uprawnionych mieszkańców sołectwa do udziału w Zebraniu Wiejskim  w celu uzupełnienia składu Rady Sołeckiej.

Zebranie odbędzie się 14.03.2017 r. o godz. 18.00 w świetlicy wiejskiej w Nieciszowie.

Proponowany porządek obrad:
1. Otwarcie Zebrania Wiejskiego przez przewodniczącego Zebrania.
2. Stwierdzenia quorum, zapoznanie uczestników z porządkiem Zebrania.
3. Wybór Komisji Skrutacyjnej w celu uzupełnienia składu Rady Sołeckiej.
4. Głosowanie i ustalenie wyników wyborów.
5. Zamknięcie obrad.

Jeżeli w wyznaczonym terminie na Zebraniu Wiejskim nie będzie co najmniej 1/4 uprawnionych do głosowania mieszkańców sołectwa, wybory przeprowadza się w tym samym dniu o godz. 1815 bez względu na liczbę osób obecnych na Zebraniu.
Wykaz osób uprawnionych do głosowania ustala się na podstawie spisu wyborców, który sporządza się w Urzędzie Gminy. Spis wyborców będzie udostępniony do wglądu w Urzędzie Gminy Oleśnica, ul. 11 Listopada 24, w pokoju nr 12 w terminie od 1 marca do 14 marca 2017 r.

Karty do głosowania będą wydane na podstawie ważnego dokumentu (dowodu osobistego lub innego dokumentu z fotografią) potwierdzającego tożsamość osoby uprawnionej do głosowania.

Zgodnie z § 15 ust. 2 statutu sołectwa Nieciszów Rada Sołecka liczy od 3 do 5 osób. W chwili obecnej Rada Sołecka wsi Nieciszów liczy 3 osoby, w związku z powyższym istnieje możliwość uzupełnienia o 2 osoby.

Wójt Gminy Oleśnica
/-/ Marcin Kasina

 
     
   
 
Serwis zgodny z specyfikacją HTML 4.01
Arkusze stylów zgodne z specyfikacją CSS
:: Prywatność :: Nota prawna :: CopyrightUrząd Gminy Oleśnica - operator i właściciel strony Hosted byProvider - dostawca usług internetowych Created byeFabrika - kreator strony internetowej Statystyki Stronę monitoruje stat24